Wpis z mikrobloga

Dobra Mirasy i Mirabelki, mam problem. Na piątek potrzebuje dobry garnitur a właśnie zorientowałem się że te które mam po tym jak trochę schudłem wyglądają na mnie fatalnie. Moje pytanie jest takie: co jest teraz modne? w jakich garniturach wygląda się dobrze? Gdzie pojechać na zakupy (Warszawa)? Dodatkowo muszę kupić też buty do niego bo jakoś nic co mam mi się nie podoba.

#modameska #garnitur #moda #buty #warszawa
  • 21
@ChempyTuj: Przede wszystkim nie słuchaj różowych pasków (co do zasady, bo @Catttana nie raz pisała bardzo sensownie). Jasnoniebieski kolor to faktycznie tymczasowa moda, natomiast czerń jest nieuniwersalna (nadaje się na pogrzeb i formalne sytuacje wieczorowe), natomiast granatowy (dark blue, navy) jest bardzo uniwersalnym i ponadczasowym wyborem. W granatowym nie ma nic z przemijającej mody. Jest bardziej uniwersalny od szarego (ten tez jest git, ale jednak ma trochę bardziej biznesowe konotacje), pasuje
@ChempyTuj: widzę że nie dostałeś mimo wszystko odpowiedzi na swoje pytanie. Ja swój ślubny garnitur kupowałem w giacomo Conti (chyba tak się pisze) i tam też możesz sprawdzić. Jeszcze MussimoDutti sprawdź.

Myślę że jeśli się wybierzesz do galerii typu Arkadia to na pewno znajdziesz jeszcze parę sklepow które spełnią twoje oczekiwania.
@ChempyTuj: Co do garnituru, wygląda generalnie okej. Mi się nie podobaja klapy, ja lubię szerokie, ale na zdjęciu nie wyglądają jak miniaturowe z haemu. Na pewno spokojnie mogłyby być szersze. Najlepiej na żywo ocenić jak będą wyglądać na Twojej sylwetce. Jeśli chodzi o tkaninę - wełna superS150 może (ale nie musi) być delikatniejsza, bardziej gniotliwa, ale i lejąca, "szlachetna" w wyglądzie w porównaniu do super100 czy 110. Bardzo dużo zależy od
@ChempyTuj: Dzięki! Lantier to dobry wybór. Konkurencja dostępna masowo na polskim rynku nie ma raczej startu. Ale koniecznie pomierz osobiście - ja z nogami mam podobny problem - najlepiej wziąć coś, co pasuje w udach i delikatnie zwęzić dół u krawcowej, żebyś nie wyglądał jak szafa 3-drzwiowa :) Lantier w kroju superslim leży bardzo dobrze - wbrew nazwie nie jest taki mocno wycięty. I też poszukałbym czegoś z możliwie szerokimi klapami,
@ChempyTuj: granatowy, wełna 100% tak jak pisali przedmówcy. Jestem zadowolony z zestawu,. ktory kupilem w Bytomiu a to masz w każdej galerii. A teraz co modne - nogawki nie do ziemi no i nie szeroko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wołam: @boskiedziecie: @3Xpro: @wujOT: @anonim1133: @Catttana: @riDEr: @GoodDzob: @BajerOp: @Xune: @efem:

Jeszcze raz wam bardzo dziękuję za porady. Żeby nie było wrzucam finalny efekt zakupów (w sumie to trochę #pokazmorde ). Tak jak myślałem, miałem spory problem z udami. Super slim od Lantiera leżał super tylko właśnie te uda się opinały mocno. Do tego okazało się że mam chyba dość krótkie ręce
Pobierz ChempyTuj - Wołam: @boskiedziecie: @3Xpro: @wujOT: @anonim1133: @Catttana: @riDEr: @G...
źródło: comment_DqGvbSjsRqRF6fS76lid32NiXqJNDkB8.jpg