Wpis z mikrobloga

TL;DR


Musze sie do czegoś przyznać. Przesiąknięty wypokiem miałem bardzo chłodne podejscie do #sdm
Nie dość, ze korki, to zamachy, ludzi wiecej niz gołębi i w ogole jak to za moje piniondze robio takie szopki skoro ja mam z kościołem niewiele wspólnego.

Ale poszedłem wczoraj ze znajomym na pare godzin na rynek i stwierdzam, ze to jest na prawdę super. Na każdym kroku ludzie, którzy odwzajemniają Twoj uśmiech, zawsze jak gdzies ide to z uśmiechem i zazwyczaj większość patrzyła na mnie dosyć chłodno a teraz?
Wszyscy radośni, cieszą sie, nie wiem czy wszyscy cos palili czy to Jezus sie tak w nich objawia ale podoba mi sie to.
Nie dość, ze miła atmosfera to jeszcze przyjechało tyle pięknych kobiet z calego świata, na żywo mozna sie przekonac, ktora nacja jest najładniejsza. Francuski? Włoszki? A moze panie z Azjii albo mulatki? ()
Kocham #krakow i uwielbiam jak sie duzo dzieje, jak to miasto zyje, cały ten zgiełk, dlatego musze stwierdzić, ze takie #multikulti przez te pare dni to na prawdę zajebista sprawa. Wyjechali albo zakopali sie w piwnicach wszyscy ci, którzy narzekali a zostali ludzie cieszący sie zyciem, ci którzy nie żyją za karę. Propsuje światowe dni młodzieży
#oswiadczenie
Pobierz
źródło: comment_kiRDN6u7ZtTcw2d0IDNHEsDI3RgwHxfi.jpg
  • 50
@bylu:

Nie dość, ze miła atmosfera to jeszcze przyjechało tyle pięknych kobiet z calego świata, na żywo mozna sie przekonac, ktora nacja jest najładniejsza. Francuski? Włoszki? A moze panie z Azjii albo mulatki? ()

Tia, mój znajomy pojechał do Krakowa wyrywać laski.
@bylu: potwierdzam! U mnie też negatywne nastawienie było a teraz aż miło jak ich w autobusie zobaczę.

Stwierdziłem z żoną że podeszlisny do tego jak typowy Janusz i Grażyna. Ludzie najado i pewno coś bedo chcieli. Miasto w korkach hurr durr jak ja się dostanę do swojego kolchozu.
@piteross: Chyba większość ludzi tak myślała . Okazuje sie ze jest super . Radość taka prawdziwa radość jakiej nie widziałem od dawien dawna . Usmiechy serdeczność . Jedyna bomba jaka wybuchła to bomba pozytywnej energi .. Cieszę sie zee zrezygnowałem z samochodu i mogge sobie pojeździć tramwajami z tak wesolym tlumem .. Drogie mirasy i mirabelki wpadajcie do Krakowa .. Takiej atmosfery juz długie lata nie będzie nigdzie w naszym kraju
ktora nacja jest najładniejsza. Francuski? Włoszki?


@bylu: Gdybyś kiedyś pojechał do Francji lub Włoch na pewno nie napisał byś takiego zdania. Hiszpanki też nie za ciekawe.
Najładniejsze są zdecydowanie Słowianki.
@bylu: > Kocham #krakow i uwielbiam jak sie duzo dzieje, jak to miasto zyje, cały ten zgiełk, dlatego musze stwierdzić, ze takie #multikulti przez te pare dni to na prawdę zajebista sprawa. Wyjechali albo zakopali sie w piwnicach wszyscy ci, którzy narzekali a zostali ludzie cieszący sie zyciem, ci którzy nie żyją za karę. Propsuje światowe dni młodzieży

@bylu: Mylisz się. Tu miałeś do czynienia z wieloma kulturami a multikulti