Wpis z mikrobloga

@zolwixx: ciśnięcie beki, a narzekanie, to dwie różne sprawy. Spójrz jak krakusy marudzą o ŚDM - a to im drogi poblokowali, a to tłok, a to głośno, a to policja wszędzie... Raczej nie jest im do śmiechu ;) W Radomiu ci pielgrzymi zostali dobrze przyjęci, mieli jakieś koncerty w centrum, a w parafiach mieli zapewnione jakieś dodatkowe rozrywki (czy jak to tam nazwać, nie znam się).

@Kuro_neko: och
  • Odpowiedz
@Kuro_neko: ale ja nie mam bólu d--y, bo ja się cieszę, z tego, że ktoś ma dobre zdanie o Radomiu (i wcale mnie taka opinia nie dziwi). EHH MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I MAŚĆ NA BÓL D--Y BĘDZIE MOŻNA DOSTAĆ TYLKO NA RECEPTĘ, BO NIEKTÓRZY NIE MAJĄ ANI DOŚWIADCZENIA ANI WYOBRAŹNI I NA PRZYKŁAD MAŚĆ DAJĄ KOMUŚ ZAMIAST POSMAROWAĆ SWOJĄ
  • Odpowiedz
@zolwixx: Czyli rozumiem, że wg ciebie mentalność ciśnięcia beki ze swojego miasta jest OK, a jego obrona, jak w tym wątku, to już coś złego? W przypadku Radomia jest tak, że często ludzie którzy się stąd wyprowadzili, robią to co mówisz, czyli bezpodstawnie oczerniają to miasto (nie jest to raczej normą w przypadku innych miast). I to właśnie taka mentalność powinna być krytykowana.
  • Odpowiedz
@Majestic12: Właśnie powiedz mi czemu oni tak oczerniają to miasto?
Wiesz ja śmieszkuję że to Ukraina Polski , ale bywałam tam i nie rozumiem czemu rodowici mieszkańcu, którzy miasto opuścili tak je oczerniają...
  • Odpowiedz