Wpis z mikrobloga

Jeszcze nic nie ma o tym, ze to przez multikulti, lewaków i Merkel???

Atak nożownika w Japonii, wiele ofiar

Co najmniej 19 osób zginęło, a 26 zostało rannych, gdy napastnik uzbrojony w nóż zaatakował pacjentów ośrodka dla niepełnosprawnych w prefekturze Kanagawa, na zachód od stolicy Japonii, Tokio - podała agencja Kyodo.

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/atak-nozownika-w-japonii-wiele-ofiar/jb5t7p

prawda jest taka, że świry inspirują się takimi atakami, a czy jako pretekst wykorzystają isis czy coś innego, to jest dla nich drugorzędne. Są w EU rzeczywiście prawdziwe ataki ISIS, ale jak się słyszy że "zradykalizował się w ciągu dwóch dni" to najprawdopodobniej zwykły szaleniec, który wybrał sobie z mediów to, o czym mówi się najwięcej Zasada jest prosta, im więcej się mówi o atakach i im więcej informacji w mediach, tym więcej ataków

ma to swoją nazwę Columbine Effect, od strzelaniny w szkole w USA w 1999, która zainspirowała cały szereg szaleńców strzelających w szkołach a dokładnie 142 strzelaniny w samych tylko szkołach, nie licząc setek innych strzelanin w miejscach publicznych, w których zginęły tysiące ludzi w USA
http://www.crimetraveller.org/2015/10/columbine-effect/

Prawactwo w mediach tłucząc bezustannie o atakach samo tworzy takich szaleńców

#4konserwy #neuropa #japonia #zamach #terroryzm
  • 54
@KokiX:

jeśli nie widzisz tego po krajach europejskich.

co mam widzieć po krajach europejskich? jesteś analfabetą czy co? Ponad 80% zamachów w EU jest dokonywanych przez nacjonalistycznych separatystów. Średnio co roku i w tym roku jest tak samo. Tylko media o tym nie mówią

dlaczego? Mówię o większości zamachów z ostatnich miesięcy. Spójrz na Irak, Syrię, Pakistan, Afganistan,

to już inna kwestia, rozmawiamy o Europie. A gdzie indziej Zachód zrzuca bomby
@KokiX:

Mówię o większości zamachów z ostatnich miesięcy. Spójrz na Irak, Syrię, Pakistan, Afganistan,

w tych zamachach giną prawie sami muzułmanie, wiec odpowiedz sobie na pytanie jak to się ma do prawackiej propagandy że islam jako taki toczy wojnę z chrześcijaństwem/zachodem.
Prawactwo de facto oskarża ofiary zamachów że to ich wina.
@teren widzisz, taka z Tobą dyskusja, sam natomiast przytaczasz przykład z Japonii i dziwisz się, że owe "prawactwo" nie krzyczy. Dla Ciebie inna kwestia, dla kogo innego nie. No i nie podpisuj mnie pod żadną ze stron, bo nie znasz w pełni moich poglądów, ja cię nie obrażam, a Ty zachowujesz się jak buc. Takim tonem nawet na argumenty nie wygrasz.
widzisz, taka z Tobą dyskusja, sam natomiast przytaczasz przykład z Japonii i dziwisz się, że owe "prawactwo" nie krzyczy.

a wiesz co to ironia?

Dla Ciebie inna kwestia, dla kogo innego nie. No i nie podpisuj mnie pod żadną ze stron, bo nie znasz w pełni moich poglądów, ja cię nie obrażam, a Ty zachowujesz się jak buc. Takim tonem nawet na argumenty nie wygrasz.

@KokiX:
a jakim tonem należy do
czyli uważasz, żeby media milczały na temat tych ataków?


@Falsen123: To nierealne, ale to jest jedna z bardzo niewielu rzeczy, w których zgadzam się z JKM.
TAK. Najlepiej by było jakby milczano. Przecież dokładnie o to chodzi terrorystom, zasiać strach, nienawiść w sercach szarych ludzi. Gdyby nie mówiono o atakach terrorystycznych na cywilów one by się po prostu skończyły. Nie ma żadnego celu w zabijaniu cywili. Nic to nie daje jeżeli
@teren: Smutne jest to, że niewiele można z tym zrobić. Nie zabronisz mediom pisać o zamachach, a media niestety wolą pisać o sensacjach niż dla dobra ogółu urywać takie tematu. To niestety są kury znoszące złote jaja, jeden atak terrorystyczny można wałkować przez miesiąc, a ludzie dalej będą czytać.
@teren: Im więcej się mówi o homosiach i innych wynaturzeniach tym więcej ludzi sie o tym dowie i sobie usra w głowach, że oni też tak mają. Typowy columbine effect.
@Yahoo_: trzeba o tym mówić i spróbować docierać do dziennikarzy żeby to do nich dotarło, chociaż jeśli się weźmie pod uwagę że to wszystko dzieje się w otoczeniu politycznym i jest wykorzystywane politycznie, to jest pewne że dla niektórych byłby to dowód na spisek "lewackich mediów" ukrywających prawde o atakach
@Yahoo_ nie wiedziałem, że Korwin tak o tym mówił. Jeżeli się weźmie twój tok myślenia, że jeżeli by nie nagłośniano śmierci obywateli, więc skutkiem było by atak na polityków, to mogłoby to doprowadzić paraliżu funkcjonowania państwa. Tak by według mnie wygląda, jakby przyjąć twój tok myślenia. Największą zaletą byłoby wiadomo, który polityk to patriota, a kto dla własnej korzyści. Żeby było jasne, nie uważam, że obywatele powinni umierać tylko dlatego, żeby terroryści/szaleńcy
@teren niestety, historia dość często pokazuje, że obywatele dostają po dupie, a władza ma to gdzieś. Tak jak było wcześniej napisane, po co terrorysta/szaleniec ma się męczyć się z politykiem, skoro taki sam rozgłos/efekt można uzyskać masakrując bezbronnych cywili(jak wy to napisaliście, gdyby tego nie nagłaśniano, to może by to skończyło, albo by próbowali atakować wyższe szczeble społeczeństwa) Twój komentarz zabrzmiał, jakbym pochwalał, to co się dzieje. Gdzie uzasadniłem, że władza ma
@Falsen123:

Gdzie uzasadniłem, że władza ma robić z ludzi żywą tarczę?

tutaj:

Jeżeli by nie nagłośniano śmierci obywateli, więc skutkiem było by atak na polityków, to mogłoby to doprowadzić paraliżu funkcjonowania państwa.

to zabrzmiało jak argument na rzecz robienia żywej tarczy z cywilów, jak nie to ok
oczywiście to władze czy wojsko i policja są od tego żeby chronić cywilów nie na odwrót
@Falsen123: ale polityka jest zabić dużo trudniej niż cywilów. Przecież w takim Paryżu pewnie codziennie masz jakąś masową imprezę. Polityka musiałbyś śledzić, znaleźć odpowiedni moment, a i tak dużo ryzyko nieudanego zamachu. Cywile? Wchodzisz do pierwszego lepszego klubu i się wysadzasz.
Widać, że te zamachy są w większości przypadków totalną amatorszczyzną. Oni nawet nie są w stanie sobie załatwić biletów do klubu, a co dopiero jakby musieli coś naprawdę skomplikowanego zaplanować.