Wpis z mikrobloga

Raz postanowiłem zobaczyć co też cziter napisał (mam go na czarnej liście). Zakochałem się w tym tekście o mnie () Lepszej laurki po prostu nie można dostać.

Ten oszolom nigdy nie mial w reku podrecznika do ekonomii i pisal mi wprost "ekonomia to nie nauka". Mysli ze cala wiedze mozna zdobyc czytajac pseudonaukowe ksiazeczki ASE i stosując metody MIsesa, czyli: "wydobywac ją z głębi siebie". Obejrzyj jak ten troll okłamuje ludzi pod tagiem # bookmeter Gdyby mu wierzyc, to bylby najbardziej oczytanym czlowiekiem na wykopie. Niedlugo pochlonie wszystkie ksiazki ekonomiczne swiata. Przeczytanie ponad 1000stron zajmuje mu 3 dni i jeszcze zdazy wykop trollowac calymi dniami (a w swoich recenzjach nigdy nie odnosi sie do ciekawych szczegolow z tresci - zgadnij dalczego:). ...i taki oczytany dalej twierdzi, ze "ekonomia to nie nauka" i glosi #!$%@? sprzeczne nawet z tym co jest na pierwszych stronach podrecznikow do ekonomii. Jedna z najbardziej załosnych postaci na wykopie. Kuc-gowniarz co sobie wymyslil, ze dowartosciowywac sie bedzie udawaniem ekonomisty:/

#neuropa #szczescie #chwalesie #goldwykopsays
  • 3