Wpis z mikrobloga

#bekazpisu #korwin #maxkolonko #benjaminfranklin #lewactwopisowskie #braun #trump #ciekawostki #tmobile #orange
#telefony #kartasim

Siema, kupiłem wczoraj karty sim, dwie nowe - 1 orange 2 t-mobile, tak dla beki, żeby się cieszyć wolnością do lutego 2017.
Z racji tego, że wczoraj nie miałem czasu ich aktywować, tzn włozyć do telefonu, zrobiłem to dzisiaj, myslałem, że karty kupione przed 25 lipca, nawet nieaktywowane będą działać. Wkładam kartę t-mobile, jest ok! Mam numer, mogę dzwonić, etc. Wkładam Orange..... Próbuję zadzwonić, ah przecież w orange nie ma nr, tylko trzeba sobie go wybrać.....nagle przychodzi wiadomość.... PRZEPRASZAMY, numer jest nieaktywny, prosimy przyjść do salonu orange z dowodem osobistym, pozdrawiamy. Także dziękujmy pisowskim karakanom za wszystko....... Nie wyjaśnili do końca na jakiej zasadzie to ma działać, na każdym poratalu jest napisane, że karty kupione w sklepie przed 25 będą działać do lutego 2017, okazuje się, że muszą być one aktywne..... Chociaż, przypadek działającego nr t-mobile, mówi, że niekoniecznie....

Kto rezygnuje z wolności w imię bezpieczeństwa, nie zasługuje na jedno i drugie, - Benjamin Franlikn.