Wpis z mikrobloga

Z Polski na południe Europy na motocyklu w pojedynkę. 6400km, 13 państw, 14 dni
8 godzin nagrań skrócone do nieco ponad 8 minut
( NIE DZIAŁA NA TELEFONACH - prawa autorskie producentów utworów )

Codziennie upały ponad 30*C, łącznie 3 dni deszczu
1 rozbity telefon ( brak GPS i ominięty Budapeszt i Wiedeń )
łańcuch w motocyklu do wymiany
Nocowanie z couchsurfing, w namiocie, na dziko, na motocyklu, w hotelu lub brak snu
Bliskie spotkanie ze żmiją nosorogą w Toskanii
Wiele godzin rozmów z ludźmi, u których spałem i których spotkałem po drodze
Codziennie inne piękne widoki i niesamowite miejsca
Idealnie równe drogi, serpentyny górskie, trasy nad morzem

Podsumowując: Warto jest być zdeterminowanym, oszczędzać pieniądze i realizować własne marzenia ( ͡º ͜ʖ͡º)

Gdyby ktoś był zainteresowany większa ilością szczegółów z wyprawy to zapraszam na mój tag #cabajonamoto

#motocykle #turystyka #podrozujzwykopem #podroze #wlochy #chorwacja #austria #wegry #polska #swiat #motoryzacja
Cabajo - Z Polski na południe Europy na motocyklu w pojedynkę. 6400km, 13 państw, 14 ...
  • 52
  • Odpowiedz
@marcinsa12: tak, na centralce miałem postawionego.
@DjPozdro: faktycznie, bardzo ciekawe miasteczko
@Yog-Sothoth: na motocyklu uwielbiam niezależność i pełną swobodę. Wole podróżować samemu. Mam tak tylko w przypadku motocykla bo generalnie bardzo lubię spędzać czas ze znajomymi :)
  • Odpowiedz
@Cabajo: śledziłem cały czas tag. Dobrze, że udało się wrócic bez wiekszych problemów. Ja ruszam w sobotę, ciagle mam wrazenie, że czegos zapomnialem spakować. Co byś teraz po tej wyprawie poradził zabrać czego nie wzialeś? Albo co wziales i bez tego byś zginął?
  • Odpowiedz
@asddsa123: przed wyjazdem sam rozebrałem cały motocykl, spuściłem stary płyn hamulcowy, przeczyściłem zaciski, zmieniłem klocki hamulcowe, wlałem nowy olej, zdjąłem oba koła do wymiany opon i wyważenia. Wziąłem ze sobą wszelkie narzędzia więc raczej bym sobie poradził :) Po drodze 2 razy naciągałem łańcuch i regularnie smarowałem. Gdyby coś grubszego się popsuło to miałem na zapas assistance i holowanie.
@slavkowsky: sj5000 bez wifi, trzesie obraz niestety bo mi się mocowanie
  • Odpowiedz