Wpis z mikrobloga

@HpALc_9000: ja olałem tą kwestię bo Lystra nie chciała być członkiem mojej drużyny przez tą akcję ;)

Chociaż poźniej olewa mnie też bo dołaczyłem do Hunterów więc zobaczymy...
@m00n: Na miejscu rodziców są dwie czerwone plamy, a samego gówniarza nie mogę znaleźć nigdzie w mieście (chyba, że więzienie czy coś jest dostępne przez windę w "pałacu", nie mam jeszcze do niej dostępu), nikt też nie komentuje tego wydarzenia.

ja olałem tą kwestię bo Lystra nie chciała być członkiem mojej drużyny przez tą akcję


@Python: Ja przeładowałem save tylko po to, żeby najpierw to zrobić, a potem ją zrekrutować.
@HpALc_9000: @Python: Lystra przyłączyłą się do mnie mimo tego wydarzenia. Co prawda musiałem karme podbić do ok 200 ale od czego jest zabijanie Raidersów :) Więzienia nie ma w podziemiach pałacu. W końcowym filmiku też nie ma o nim wspominki. Ale jest wzmianka o Dimitrim jeśli daliście mu FEV ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@m00n: przylaczyc sie pewnie przylaczy ale jak już ja masz to nie masz wyjscia.

Ja dasz mu pistolet to sie od ciebie odlaczy. Jesli powiesz dzieciakowi ze nie dasz mu pistoletu (ale wczesniej obiecales) to bedzie krzyczał ze outsider go atakuje i rzucą sie na ciebie strażnicy z Lystrą włacznie (suka, mimo ze slyszala cala rozmowe i ze mnie wrabia dzieciak ( ͡° ʖ̯ ͡°) )