Wpis z mikrobloga

@Chemical_Usagi: Nie jesteś pępkiem świata. To że Ty tak masz nie uprawnia Cię do zabraniania innym (tym bardziej, jeśli oni tego nie mają). Podstawy rozwoju psychologicznego: dzieci wychodzą z tego etapu (normalnie rozwijające się) w około 4-5. roku życia.
  • Odpowiedz
@pabloooga: Przeczytaj też drugie zdanie w jej komentarzu. Ona nie jest dużym facetem. W drugim zdaniu nie pisała o sobie.

Wyżej ktoś mądrze napisał - nawet jeśli obowiązujące prawo jest głupie, to łamanie go nie jest dobrym sposobem na walkę z tym faktem.
  • Odpowiedz
@DamnumEmergens ...wyobraz sobie stary ze jedziesz wężykiem nie ogarniasz lusterek i wpadam na Ciebie przy prędkości 80 km/h motocyklem i giniemy oboje - moja YR6 robi ci garaż z auta... ja lece w powietrzu jak pieprzony Gagarin a Ty się komponujesz z przednim kołem w ryju...idziemy do piachu...Dobrze ze ci zabrali
  • Odpowiedz
to chyba liczyłeś się z konsekwencjami..


@r5678: zawsze smieszy mnie ten tekst, osoby ktore tak robia lub inne glupie rzeczy sa na tyle sami glupi, ze nie mysla o konsekwencjach, przeciez to jasne xD
  • Odpowiedz
@GraveDigger: Nie no, ja Ciebie nawet lubiłem, a tu mi z taką durnotą wyskakujesz xD

Wrzuć jeszcze #!$%@? Tuska i katastrofę smoleńską do wątku o prowadzeniu auta po piwie xD

To, że na zachodzie biją murzynów, nie oznacza że w każdym aspekcie tak jest, a dlaczego ten konkretny przepis jest idiotyczny, a dlaczego taki jest, to myślę że sporo osób wyżej już wyjaśniło.
  • Odpowiedz