Wpis z mikrobloga

@DamnumEmergens: #!$%@? jesteś ze tak po prostu oddałeś to prawko. Jak wyszło 0.28 to mówisz że domagasz się badania krwi i ratujesz prawko. A tak mogę Ci opie powiedzieć jedno - nie dość że jeździsz po piwie to jeszcze jesteś debilem ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • 18
@DamnumEmergens nie biadol teraz, że prawo takie złe, wladza taka niesprawiedliwa. Pijąc to piwo i wsiadając potem za kółko wiedziałeś doskonale, że łamiesz prawo i co za to grozi. Za głupotę się płaci. Piłeś - nie jedź i Ci nie zabiorą.
  • Odpowiedz
@tajemniczygosc chcesz powiedziec, ze brak zrozumienia goscia, ktory po spozyciu wsiada do auta, wiedzac, ze jest w Polsce i jakie przepisy tu obowiazuja zali sie, ze spotkala go przewidziana kara i robi afery, ze w Europie moglby pic i jezdzic swiadczy o moim ograniczeniu? Brawo Ty.
  • Odpowiedz
@nie_swiruj: chcesz mi powiedzieć, że po mieście jeździsz zawsze maks 50 km/h, na autostradzie 130 i nigdy nie złamałeś żadnego przepisu? Jakoś ludzie narzekają na wysokie podatki i dostają za to poklask, a przecież mamy takie prawo podatkowe więc w czym problem?
  • Odpowiedz
@DamnumEmergens: Ale że co, po jednym? Ja ważę 62-63kg i schodzi mi poniżej 0,2 w pół godziny.

Śmieszą mnie te komentarze, że wiedział co go czeka to sie należało. Ale jak mandat dostaną za prędkość to pierwsze co to anulujmandat.pl XD
  • Odpowiedz
@tajemniczygosc nie, nawet dostalem niedawno pamiatke od fotoradaru, nie robie z tego powodu afer na wykopie i nie spogladam teskniacym wzrokiem w strone bardziej liberalnych krajow jeslo chodzi o przepisy ruchu drogowego.
Podatki to inna kwestia, to jest #!$%@? kazdego obywatela a kary za wykroczenia i przestepstwa dotycza tylko "bandytow". Ja nie umiem spojrzec poza swoje podworko a z tego co widze, to Twoj swiat jest czarno-bialy.
  • Odpowiedz
@DamnumEmergens: żal patrzeć na komentarze pod Twoim wpisem. Albo "argumenty" typu "jak się nie podoba to wypierpapier" albo "należało się" albo -co gorsza (bo rzucone tak daleko od rozumu, że przekracza moją wyobraźnię, że takie ameby mogą istnieć) - "jeśli jest tak mało pijanych kierowców w Polsce to po co tym bardziej podnosić limit?".

Nie będziemy normalnym krajem z normalnym prawem dla obywatela, jeśli takie meduzy w stylu "marihuanen? na co
  • Odpowiedz
@DamnumEmergens: na długo? egzamin musisz robić? też miałem kiedyś zabrane, nie dość że za piwo to jeszcze wypite dzień wcześnie. + powód zatrzymania: "bo pan gwałtownie zahamował". nie, miałem się #!$%@?ć w ciężarówkę której kazali zjechać, a jej kierowca ot tak skręcił bez kierunkowskazu
  • Odpowiedz