Wpis z mikrobloga

  • 122
Mirki! Pamiętacie jak ostatnio prosiłam o kciuki, jak szłam dać wypowiedzenie szefowi ze skutkiem natychmiastowym?
Dostałam od Was mnóstwo ciepłych słów, a teraz proszę Was o kciuki i jakieś słowa otuchy, bo znalazłam nową pracę i właśnie jadę na pierwszy ślub, którego będę uczestnikiem od tej drugiej strony - fotografa. To próbny dla mnie ślub i jadę jako drugi fotograf, szef jako kamerzysta. Mam mega stres, bo to duże wyzwanie dla mnie. Przedtem to tam kiedyś cykałam jakieś fotki lustrzanką ale bez żadnych bajerów, dodatkowych lamp i obiektywów, a wyposażenie mojej torby mnie przeraża. Dajcie mi proszę słowa otuchy, że będzie dobrze i ładnie złapię kadry ()
#nowapraca #fotografia #stres #pracbaza
Eskimoska - Mirki! Pamiętacie jak ostatnio prosiłam o kciuki, jak szłam dać wypowiedz...

źródło: comment_Sr1WJMuHQUkz4lnY6KVtPqHU6xwJu1TV.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@Eskimoska w wolnej chwili wpisz w wujka Google frazę "spowiedź fotografa slubnego" i przeczytaj 2 pierwsze linki, a potem daj znać jak to widzisz z perspektywy świeżaka :).
  • Odpowiedz
Już po, nie było o co się tak stresować, jak już w domu i w kościele było lepiej niż się spodziewałam, na sali trochę gorzej ale jak na pierwszy raz to podobno nie wypadłam źle :D
Dzięki Łukasz:)

@Niebieskowaty:
  • Odpowiedz