Wpis z mikrobloga

100 milionuw tak bardzo r-------e, moj mózg tak bardzo r-------y xD Za taką kase można mieć każdego zawodnika na świecie, podejrzewam że nawet Real by przyjął taką kasę za Ronaldo, ale chooy, kupno 29 latka z jednym zajebistym sezonem a resztą strasznie przeciętną jest lepszym pomysłem. I jeszcze te pieniądze, 10mln netto za sezon, ja jebe. A mógł być Cavani...

good work Beppe xD

#juventus #transfery #plotkitransferowe #seriea
realbs - 100 milionuw tak bardzo r-------e, moj mózg tak bardzo r-------y xD Za taką ...

źródło: comment_lkM7cpQ48PyrnfrL4PdJcLFYZw2aLxfs.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

7.5mln + bonusy które pewnie Higuain akurat w Serie A spełni.


@realbs: Skąd pomysł, że Higuain miałby bonusy zapewniane od swoich indywidualnych osiągnięć w Serie A?
  • Odpowiedz
@realbs: Tyle słów, a wystarczyło napisać: 'Zgaduję sobie' ;)
Poza tym kwota 10 mln euro jako pierwsza pojawiła się w ramach zachowania Higuaina części praw do wizerunku.
  • Odpowiedz
@realbs: Tak, ale trzeba brać pod uwagę, że wielu czołowych zawodników nie chciałoby zmieniać otoczenia na Serie A. Ich klauzule są o wiele większe niż Gonzalo... Jakby była możliwość kupna Cavaniego za 80 baniek, myślę że byśmy go kupili. Cóż, mam nadzieje że Pipita pomoże Juve wygrać LM, w parze z Dybałą atak wygląda kosmicznie (Pjaca i Mandzur na rezerwie).

Żeby tylko Pogba został chociaż na rok (
  • Odpowiedz
@rooger: Cavani gdy grał jako "9" to przecież był jednym z najlepszych napastników w Europie. Suarez jedynie mógł się z nim równać, według mnie nawet Ibrę momentami Edinson przewyższał. To co Leblanc z nim zrobił to po prostu zniewaga dla napastnika takiej klasy i tyle.
  • Odpowiedz
Cavani gdy grał jako "9" to przecież był jednym z najlepszych napastników w Europie. Suarez jedynie mógł się z nim równać, według mnie nawet Ibrę momentami Edinson przewyższał.


@realbs: Czołowka z pewnością. Ale to było 3 lata temu. Dziś ma jednak prawie 30 lat na karku, taki sobie okres w PSG, a przede wszystkim w europejskich pucharach, gdzie raczej zawodził.
  • Odpowiedz
@rooger: Jest 10 miesięcy starszy, a opcja pewnie znacznie tańsza. Na dodatek wielokrotnie mówił że chciałby wrócić do Serie A i grać w Juve. Przy takich skrzydłach (Alves, Sandro) takiej pomocy (Pogba, Pjanic, Marchisio) i z Dybalą obok siebie gość by szybko wrócił do nałogowego strzelania bramek.
  • Odpowiedz
@realbs: Pociesz się tym że Juve stać, nawet jak zostanie Pogba. To są ogromne pieniądze, ale z drugiej strony klub tyle lat nie wydawał konkretnie że teraz może mieć swoje "widzi mi się" i kupić takiego Higuaina bo tak.
  • Odpowiedz
@Minieri: To jest właśnie bardzo dziwne. Nie wierzę że za takie pieniądze nie dałoby się wyciągnąć Cavaniego, Sancheza czy nawet Aubamayanga którego fanem co prawda nie jestem, ale to wciąż bardziej przyszłościowy transfer.
  • Odpowiedz
Nie wierzę że za takie pieniądze nie dałoby się wyciągnąć Cavaniego, Sancheza


@realbs: Ale dlaczego miałoby się dać? Arsenal czy PSG nie mają problemów finansowych, a raczej problemy ze znalezieniem świetnych zawodników, których są w stanie kupić. Kompletnie nie widzę, w jaki sposób nawet te 100 milionów miałoby być dla nich dobrym układem za Sancheza czy Cavaniego.
  • Odpowiedz