Wpis z mikrobloga

@japco: ale trzeba przyznać ,ze 8.1 tez daje rade. Czasem ma jakieś trachy ze zamyka albo #!$%@? IE jak ogląda sie yt czy jakiś inny serwis video. a tak ogólnie bardzo fajny system no i na allegrasie niema ich tak duzo uszkodzonych jak samsungów i iphone.. troche mnie to przeraziło przez zakupem np galaxy s4, jak zobaczyłem tą listę tam... Dodanie apek z Andka do tego systemu było by piękne! akcje
@Sihill_pl: a nieda sie tego jakos wyizolowac tego kodu. Po prostu winda winda a paka ze dołącza ten kod i wolnej działa np ale masz androida. Problemem wydają mi sie parametry lumi..... czyli co oni właściwie chca dalej z tym robić jakie maja pomysły?
@Sihill_pl: a czyli jednak będą to rozwijać fajnie fajnie. bo tak jak teraz widze to cholera wszędzie ściana płaczu. Okey ja mam lumia 720 to jest taki już dość średni telefon ale jak ktos kupuje nowego w wyższej półki to raczej chciałby też jakieś mieć bajery na tym fonie. w końcu wyłożył na to duzo kasy pewnie ponad 1000zł
@a-lexis: to nie powinno być ciężkie do zrozumienia, że jest cała masa ludzi na świecie, którzy nie potrzebują jakiegoś symulatora działa grafenowego, czy właśnie takich Pokemon GO, a wystarcza im w smartfonie duży wyświetlacz, dobry aparat, dobre programy do rss-ów, maili, twitter, facebook itp. Ja tam wolę mieć płynnie i zawsze bezproblemowo działający telefon niż napakowany 100000 zbędnych bajerów. A widziałem jak działały Lumie z testową wersją Windowsa, który obsługiwał apki
@a-lexis: jako ciekawostkę, dodam, że Microsoft (razem ze społecznością) tym momencie rozwija projekt, dzięki któremu programista będzie mógł przerobić projekt aplikacji pisanej w Objective-C (iPhone, iPad) na projekt zgodny z Universal Windows Platform, gdzie taką apkę będzie można odpalić i na PC, smartfonie, tablecie i nawet Xbox One.

Tak jak wspomniałem, projekt jest w trakcie developmentu i cały udostępniony jest na githubie: https://github.com/Microsoft/WinObjC na licencji MIT, czyli najprostszej i najbardziej otwartej
@a-lexis: ogólnie, to na ten moment 10-tka na telefonach już śmiga fajnie, nieważne czy mówimy o insiderze, czy oficjalnej wersji. Wiem, bo bawiłem się na kilku modelach.

Ja akurat na swojej Lumii 920 ciągle siedzę na Windowsie 8.1, a 10-tki z insidera nie instaluję, bo mam tylko jakieś 1,5 GB wolnego miejsca na telefonie (mam dużo zdjęć :D ), już prędzej kupię sobie wkrótce używaną 930-tkę i wtedy zainstaluję Win10.

Ale
@bboymc: nie potrzebuję, bo mam automatyczne wysyłanie fotek na OneDrive'a, ale mimo wszystko lubię mieć pliki lokalnie :)


@eDameXxX: jednak google photos nie ma porównania do one drive, musisz spróbować