Wpis z mikrobloga

Mirki powiedzcie mi czy to normalne, ze poczta polska nie dostarcza przesylek poleconych do drzwi? Od ponad pol roku po kazda paczke musze chodzic do placowki zeby ja odebrac, za kazdym razem dostaje #!$%@? awizo, na ktorym nie ma nawet zaznaczonego powodu awizowania. Jak zapytalem o to na poczcie to pani w okienku wielce zdziwiona, zapytalem gdzie moge zglosic zazalenie i dostalem numer. Zadzwonilem. Akurat numer dostalem nie tam gdzie trzeba, ale mimo wszystko pani powiedziala mi ze UWAGA paczki nie sa dostarczane do drzwi; tylko listy. Wiec za co ja place? Za przewoz do placowki? Jakbym chcial odebrac sobie w wyznaczonym punkcie to skorzystalbym z paczkomatu, ktore notabene dzialaja 24h, a nie w wyznaczonych godzinach, do tego sa szybsze. #kicochpyta #pocztapolska #kurier
  • 7
@MichalQ20: To cos sie zmienilo na przestrzeni ostatnich lat? Bo za dzieciaka pamietam ze listonosze dostarczali mi normalnie paczki, ktore no niby byly w formie normalnego listu z babelkami w srodku, ale no byly dosc uciazliwe w trzymaniu w torbie czy cos