Wpis z mikrobloga

  • 1
@Moderacja Jak moderacja może nie mieć dostępu do pw? O.o rozumiem, że jeżeli daje wam na tacy screen tego do czego wy nie macie wglądu to też nic nie zrobicie? dobrze w takim razie od dzisiaj będę sobie do innych wypisywać na pw wyzwiska i jeżeli dostanę bana to powolam się na to co wcześniej odpisaliscie. Wiecie co? Super poziom serwisu trzymacie, tylko pogratulować. To tylko pokazuje, że ludzie tacy jak on
  • Odpowiedz
@Jarzyna: Szkoda mi czasu się z nimi kłócić bo to walka z wiatrakami. Dostaję na pw wiadomość od dziewczyny, że nie jestem jedyna ale moderacja ma w pupie wszystko. Okej, super. Wyzywajmy się nawzajem na PW w końcu mody i tak nic z tym nie zrobią.
  • Odpowiedz
@Moderacja: Z "dobre praktyki"

Nie obrażaj O ile na drobne przekleństwo możemy przymknąć oko, o tyle absolutnie nie tolerujemy obrażania nikogo spośród Wykopowiczów.


Właśnie widać jak nie tolerujecie obrażania.

Śmiechłam.
  • Odpowiedz
@Yankumiii: Nie moga nic zrobić, bo nie mają wglądu w wiadomości. Nie mając wglądu, Moderacja może tylko ufać Ci na słowo, że ktoś Cie obraża. Nie ma pewności, że to nie ty trollujesz.
Napisz na kontakt, bo tylko wtedy ktoś będzie mógl potwierdzić. ;) Po prostu wklej im link do wpisu. I to już powinno wystarczyć.

Ewentualnie wołaj @a__s, Ona często pomaga. :)
  • Odpowiedz
@Jarzyna: DWA razy wrzucam screena a w zasadzie raz screen i raz linka do wpisu z nim a oni nadal nie mają wglądu i nadal nie mają pewności? Napiszę na kontakt i w jaki sposób oni to nagle potwierdzą?

A tak szczerze to... nie mam czasu na pierdoły bo jak to ktoś napisał pod tym wpisem "Dwie #!$%@? życiowe poznały się na wykopie" (z tym moderacja też nic nie zrobi, to
  • Odpowiedz
DWA razy wrzucam screena a w zasadzie raz screen i raz linka do wpisu z nim a oni nadal nie mają wglądu i nadal nie mają pewności? Napiszę na kontakt i w jaki sposób oni to nagle potwierdzą?


@Yankumiii: Bo Moderatorzy nie mają do tego dostępu, a admini już tak. Dlatego pisz na Kontakt. Albo po prostuj Ctrl+V linka do tego wpisu tam daj i tyle. ;)
  • Odpowiedz