Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki!

Mam przyjemność ogłosić II edycję MirkoCup! Dla niewtajemniczonych- jest to wykopowy turniej w CS:GO organizowany przeze mnie, @Perlo @Puchalke69 oraz @kuskoman Poprzednia edycja cieszyła się dużym powodzeniem oraz zainteresowaniem. W tej edycji wprowadzamy kilka zmian, które (mam nadzieję ( ͡° ͜ʖ ͡°)) pomogą uatrakcyjnić MirkoCup :D

Oczywiście nie może obyć się bez #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wśród wszystkich plusujących ten wpis rozlosujemy dowolny kluczyk CS:GO :D Losowanie jutro o godzinie 19:00 :)

KIEDY?
Turniej rozpoczynamy 12 VIII 2016r. Będzie on trwać do ~26 VIII. Zapisy rozpoczynamy już dzisiaj, a będą one trwać do 31 VII. 1 VIII ogłoszę, które drużyny otrzymały 10 slotów związanych z aktywnością i poprzednim turniejem, a które powalczą o pozostałe 6 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W tej edycji wprowadzamy wpisowe w kwocie 15zł od drużyny (w zależności od tego, czy jest rezerwowy, czy nie, wychodzi około 2,5/3zł od osoby), aby móc zafundować Wam jak najwięcej atrakcji i zwiększyć ilość nagród zarówno dla graczy jak i dla widzów :) Myślę, że każdy, kto był z nami podczas poprzedniej edycji wie, że nie zawiedziemy Was ;)

DLA KOGO?
Dla każdego użytkownika wykopu, który posiada konto założone NAJPÓŹNIEJ ułamek sekundy przed dodaniem przeze mnie tego wpisu :D Żeby zgłosić swoją chęć udziału w turnieju wystarczy napisać do mnie wiadomość na pw, w której podacie skład swojej drużyny (5 osób + 1 rezerwowa jeśli ktoś chce).
Z 16 slotów 4 zarezerwowane są dla finalistów i półfinalistów, 6 dla najbardziej aktywnych na wykopie drużyn, a o pozostałe 6 miejsc rozegrane będą dodatkowe kwalifikacje, o których szczegółach powiemy Wam

KOMENTATORZY :D
W tej edycji będziecie mogli ponownie zobaczyć mecze przy komentarzu naszych dwóch wykopowych casterów @GetiZ oraz @sabtuzdeamon (już nie mogę się doczekać :D), natomiast sam finał, tak jak w przypadku poprzedniej edycji, komentować dla Was będzie Rahim 'Babam' Abdullaev :D

SERWERY
Wszystkie mecze w fazie grupowej oraz pucharowej będą odbywać się na serwerach @webh :D Oficjalnym serwerem turniejowym ponownie zostaje ts.isedo.pl :D

NAGRODY
Nagrody już są dla Was przygotowywane ( ͡° ͜ʖ ͡°) póki co nie możemy zdradzić co, ponieważ musimy jeszcze omówić parę szczegółów. Niemniej nie zawiedziecie się :D

DODATKOWE ATRAKCJE
W tej edycji podjęliśmy współpracę z Bahatti :D Będziecie mogli obstawiać mecze MirkoCup (dla niewtajemniczonych KLIK ), a trójka najlepszych typerów zostanie przez nas nagrodzona :D

Szczegóły dotyczące regulaminu możecie znaleźć na stronie ---> REGULAMIN
Wszelkie pytania dotyczące turnieju możecie kierować do każdego z organizatorów :D

Pamiętajcie- jeśli nie macie swojej drużyny, zapraszamy Was pod tag #mirkocupteam, gdzie możecie ogłosić, że szukacie współgraczy :D

Zapraszamy jeszcze do wykopywania znaleziska :D KLIK

#csgo #mirkocup #gry #steam #rozdajo
Pobierz yoreciv - Mirki i Mirabelki! 

Mam przyjemność ogłosić II edycję MirkoCup! Dla niew...
źródło: comment_L22QWsOJYFhPp0RBaVCRNsw3qbMyxCkf.jpg
  • 91