Wpis z mikrobloga

Miruski, pamiętacie historię małego murzynka, którego starszyzna uznała za czarownika i wypędziła z wioski, a potem znalazła go babka z jakiejś organizacji humanitarnej i zdjęcie, jak podaje mu wodę z butelki, obleciało internety? Jakoś często myślałam o tym biednym dzieciaczku i dziś trafiłam na taki obrazek :) Może to nikogo nie obchodzi (bo hurr durr, na co rodzo dzieci, niech gino, skoro nie pracujo, mudżyny leniwe), ale tak mnie to ucieszyło strasznie, że spieszę się tą fotką podzielić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz cherme - Miruski, pamiętacie historię małego murzynka, którego starszyzna uznała za c...
źródło: comment_CAHYrRcV7CVJOuP6A7qohlv4M38fFHkP.jpg
  • 100
przecież w Afryce czarni są na takim samym poziomie jak biali tylko biedni xD


@nieocenzurowany88: Myślę, że na nie jednej polskiej zabitej wsi deskami ludzie mają podobne odchyły, może z wiosek nie wypędzają, ale wierzą w takie niestworzone opowieści, że głowa mała
@Chino:


#!$%@?, oseska za czarownika uznać, normalnie neolit... Pozytywna sprawa, jeżeli cała ta akcja to prawda


a z wybawieniem i tak jak zawsze musi przyjsc bialy, bez ktorego Afrykanie nie sa w stanie sobie poradzic i funkcjonowac.

Taka jest rzeczywistosc, ale skomentuj to na glos jakos, to sie zacznie "hurr durr rasisty jedne"
I jeszcze beda gadac, ze "to tacy sami ludzie jak my".

No tak srednio.
@BetonowyDeszcz: każdy ma to to na co sam zapracuje zapracują jego rodzice, przodkowe i inni ludzie wokół, rodzina, społeczeństwo, naród.
Widocznie te murzyny mają gównianych, rodziców, rodzinę, przodków, naród i społeczeństwo którego są członkami.