Wpis z mikrobloga

@Staruch: Jak ostatnio sprawdzałem, to ani Francja, ani Belgia nie były pod jawną okupacją - gdzie tu wspólny mianownik? Bo jak nie odróżniasz obecnej sytuacji w Europie zachodniej od tej, z połowy XX wieku, gdy próbowano zdeptać nasz naród, to w sumie nie ma sensu, żebym się dalej rozpisywał
  • Odpowiedz
Bo jak nie odróżniasz obecnej sytuacji w Europie zachodniej od tej, z połowy XX wieku, gdy próbowano zdeptać nasz naród, to w sumie nie ma sensu, żebym się dalej rozpisywał


@urwisjakichmalo: Jeżeli kolega nie rozumie olbrzymiego znaczenia "gestów i symboli", nawet niepoważnych czy dziecinnych, to faktycznie nie ma sensu, żeby się dalej rozpisywał - równie dobrze można gadać, na przykład, ze stołem.
  • Odpowiedz
@Staruch: Jeżeli według Ciebie to jedyny sposób, to współczuje. Na początek powinni przestać wpuszczać byle kogo, później zająć się tymi którzy już tam są, dokładnie ich zlustrować itp. później zaostrzyć politykę w stosunku do obcych itp. itd.
  • Odpowiedz
@Staruch zaostrzyć kary np za same nalezenie do grupy terrorystycznej.Nie mowie tu o karach w zawieszeniu a np od 5 lat wiezienia.Dodatkowo osoby bez obywatelstwa majace działające w takiej organizacji deportowac z kraju z dozywotnim zakazem wjazdu do UE.
Wieksza kontrola jacy imamowie przyjezdzaja do kraju i przede wszystkim jakie poglady głoszą. W Niemczech na ten przyklad byl imama ktory usprawiedliwial bicie zony gdy jest nie posluszna.
Większe kary i skuteczne sciganie
  • Odpowiedz
@spokojnie_to_ja: z karaniem za rozpowszechnianie propagandy ISIS się zgadzam, ale deportacja gówno da, bo ruch graniczny nie jest jakoś wybitnie kontrolowany, pozostają kary więzienia, które powinny być znacznie surowsze, a w samych więzieniach powinni być izolowani od siebie. No ale jak wiadomo łatwiej powiedzieć, niż zrobić, a w obecnej sytuacji z obecną władzą na mówieniu się prawdopodobnie skończy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Na początek powinni przestać wpuszczać byle kogo, później zająć się tymi którzy już tam są, dokładnie ich zlustrować itp. później zaostrzyć politykę w stosunku do obcych itp. itd.


@TheSjz3: Ale to takie rzeczy może robić przypadkowy obywatel z ulicy czy co bo nie rozumie
  • Odpowiedz