Wpis z mikrobloga

właśnie złapałem się na fakcie tego, że odwołałem spotkanie z kumplami których nie widziałem 2 miesiące, bo wolałem takie wyjście, niż wysłuchiwanie p---------a swojego różowego paska, że zamiast po pracy od razu do niej, to najpierw ośmielę się pójść do kumpli.
chyba czas zweryfikować kilka rzeczy w tym związku.
na przykład jego sens.

jokefake - właśnie złapałem się na fakcie tego, że odwołałem spotkanie z kumplami któ...

źródło: comment_9K1UGIk42LT3BFaKvBHpCK4bo2vw9BGT.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@powiedz: Ja tam mam przyjaciol, ktorych znam po 25 lat. Czaisz to? 25 lat i licznik rosnie! Pewnie wiekszosc ludzi tutaj jeszcze tyle na swiecie nie ma. Mieszkam 1500km od nich a widzimy sie raz na miesiac/dwa. Jakby mi jakas bambaryla kazala wybierac miedzy nia a nimi

  • Odpowiedz
@jokefake: Ja kiedyś praktycznie poświęciłem znajomych dla związku, nigdy więcej nie popełnię tego błędu. Na szczęście moi znajomi byli spoko i można powiedzieć że 'przyjęli' mnie ponownie.
  • Odpowiedz
@jokefake: Prawie wszyscy ludzie w życiu odchodzą, na ich miejsce przychodzą nowi. Ale nic nie działa lepiej na związki niż spędzanie czasu oddzielnie i posiadanie:
a) własnych pieniędzy
b) własnych znajomych
c) własnych zajawek

Poza tym nawet w więzieniach są widzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jak wraca moj kumpel z UK, ktorego tez często nievma 2 czy 3 miechy, moja zona cieszy sie ze idę z nim na p--o/wóde, bo wie ile mi to sprawia radosci


@Freddy_dilla: zazwyczaj jest afera, że cokolwiek może innego sprawiać radość niż tylko i wyłącznie spędzanie czasu z nią.
  • Odpowiedz
właśnie złapałem się na fakcie tego, że

@jokefake: Kolejna nieudana kompilacja dwóch fraz, mająca sprawić, że brzmi się mądrzej. Nie. Nie brzmi się mądrzej. Wybierz jedno:
1. Właśnie uświadomiłem sobie fakt, że...
2. Właśnie złapałem się na tym, że...
#grammarnazi
  • Odpowiedz
@jokefake: polecam:
1. odpal dyktafon w telefonie
2. zacznij temat, tak niby od niechcenia i niebezpośrednio
3. nagraj jej "hehe no idź seba", przy czym zapytaj, czy na pewno tego chce i że nie będzie odwrotu od tej decyzji
4. jeśli będzie się potem burzyć - puść jej nagranie
5. jeśli to jej nie zgasi i zacznie się "mogłeś się domyślić", "nie dbasz o mnie" - wiesz, że musisz zmienić różowego, o ile nie chcesz do końca życia męczyć się z
  • Odpowiedz
no dzięki cumple i cumpele za rady i takie tam.
w każdym razie postanowiłem pogadać z różowym o tym fakcie i powód całej akcji opisanej przeze mnie w pierwszym poście to.... kotlet.

serio. 'pokłóciliśmy się' o kotleta, którego koniecznie chciała mi zrobić po robocie by udowodnić że umie gotować, przy czym stwierdziła, ze wychodząc z kumplami coś pewnie zjem na mieście i nie będę głodny, wolała nakręcić taką akcje nie wyjaśniając jej powodu.

to jest tak niedorzeczne, że nie wiem jak to skomentować xD
jokefake - no dzięki cumple i cumpele za rady i takie tam. 
w każdym razie postanowi...

źródło: comment_8L0FGj4HUymoxDZDq8shU9I04DGLLM4b.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz