Wpis z mikrobloga

Trzymajcie za mnie kciuki, jutro wyruszam(Zawody w sobotę), na mój pierwszy w życiu triathlon (i raczej ostatni).

Dystans: olimpijka (1,5 km pływanie, 40 km rower, 10 km biegu)
wcześniejsze doświadczenia ze sportem:
- jak byłem mały to jeździłem na składaku
- w październiku (2015) umiałem przebiec bez zadyszki 50 metrów ( ͡° ͜ʖ ͡°) (100 m to już dużo)
- a w marcu tego roku nauczyłem zacząłem uczyć się pływać kraulem ;)

Aktualny stan:
średnio, że tak powiem, myślałem, że rower to pikuś (wszyscy mówili, że rower do 25km /h sam jedzie i powiem wam, że gówno prawda)
pływanie to może być problem ;) na basenie jest cieplutko i fajnie, a tam jest gównianie ciemno i zimno i woda gęsta jakaś i chyba nawet pod górkę ;)
bieganie, hm.. przebiegnę już 10 km :D dla mnie nawet w oszałamiającą prędkością ;)

Jak się uda (albo i nie uda, bo są limity czasowe i mogę nie zdąrzyć) to opiszę co i jak :)

PS.
Ogólnie celuje tak w ostatnie miejsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#triathlon #sport #januszesportu #wyzwanie #95centyl
  • 9
dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!


@codi_krk: tak mówią, ale jakoś mnie to nie przekonuje ;)

uważaj, żeby Cię pod wodę nie wciągnęli na początku pływania. I powodzenia! :)


@noot: aa tak to już poczytałem , z tyłu i po prawej stronie czy tam lewej, no w każdym razie po zewnętrznej :)
@LowcaG: To i tak jesteś lepiej przygotowany niz ja bym był ( ͡° ͜ʖ ͡°) pluwać nie umiem, rower to akurat luz a bieganie to pewnie 2km max i by mnie musieli ciągnąć do mety xD
@LowcaG: O Panie, zazdroszczę. Ja też już jestem raczej zdecydowany na tri, tylko się muszę jeszcze pływać nauczyć (bo obecnie po 100m zaczynam iść na dno :P).
Powodzenia i koniecznie zawołaj po zawodach!