Wpis z mikrobloga

385096 - 5 - 105 - 70 - 66 - 91 - 67 - 50 - 97 - 97 - 100 - 99 - 61 - 66 - 102 - 72 - 85 - 79 - 80 - 85 - 63 - 38 - 12 = 383506

Ostatnie 4 tygodnie na rowerze. Przejechaliśmy wraz z dziewczyną trasę Green Velo z Rzeszowa do Elbląga (chociaż czasami z niej zjeżdżaliśmy). Nasza trasa wyglądała mniej więcej jak poniżej:

Dzień 1. Wrocław -> Rzeszów. Podróż pociągiem, a podany dystans to trasa dojazdowa.
Dzień 2. Rzeszów -> Łańcut -> Ulanów
Dzień 3. Ulanów -> Stalowa Wola -> Sandomierz
Dzień 4. Sandomierz -> Janów Lubelski
Dzień 5. Janów Lubelski -> Szczebrzeszyn -> Zamość
Dzień 6. Zamość -> Krasnystaw
Dzień 7. Krasnystaw -> Chełm
Dzień 8. Chełm -> Włodawa -> Sławatycze
Dzień 9. Sławatycze -> Jabłeczna -> Janów Podlaski
Dzień 10. Janów Podlaski -> Grabarka -> Kleszczele
Dzień 11. Kleszczele -> Białowieża -> Siemianówka
Dzień 13. Siemianówka -> Białystok
Dzień 14. Białystok -> Strękowa Góra
Dzień 15. Strękowa Góra -> Augustów
Dzień 16. Augustów -> Wigry
Dzień 17. Wigry -> Trójstyk Granic -> Stańczyki
Dzień 18. Stańczyki -> Węgorzewo
Dzień 19. Węgorzewo -> Galiny
Dzień 20. Galiny -> Braniewo
Dzień 21. Braniewo -> Elbląg
Dzień 22. Elbląg -> Gdynia (dojazd do Gdańska pociągiem)
Dzień 23. Gdynia -> Wrocław. Podróż pociągiem, a podany dystans to trasa dojazdowa.

Całkowita odległość to 1592 km, spalone kalorie to około 45000, prędkość maksymalna 45 km/h.
Niestety z powodu ostatnich opadów w okolicach Trójmiasta zrezygnowaliśmy co dojazdu z Elbląga rowerami. Polecam ten sposób na spędzanie wakacji! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rowerowyrownik #rowerowywroclaw #greenvelo #100km #ruszwroclaw
źródło: comment_sZoPCXoJGy1hpGnmMoC9DJTCCgmv7vaG.jpg
  • 15
385096 - 5 - 105 - 70 - 66 - 91 - 67 - 50 - 97 - 97 - 100 - 99 - 61 - 66 - 102 - 72 - 85 - 79 - 80 - 85 - 63 - 38 - 12 = 383504

@ryo1987 Sprawdz czy poprawnie obliczyłeś nowy dystans do naszego celu (wg. twojego odejmowania przejechałeś 1592km)

UWAGA! Możesz też użyć dodatku użytkownika anonim1133:
http://www.wykop.pl/wpis/13872169/witam-sportowe-mireczki-rrtech-wzialem-sie-za-prze/
Podpowiedź (teoretycznie
@ryo1987: nie mówiłeś, że jesteście w Sandomierzu :(
A tak serio: jak wrażenia z GV? Zjeżdżaliście, bo taki był plan czy niespodziewanie w celu ominięcia tragicznych odcinków?
A co do spędzania urlopu: chciałoby się, ale skąd wziąć tak dużo wolnych dni???
@Ilana: @metaxy: Dzięki wielkie, było to małe wyzwanie. :)
@faramka: W Sandomierzu byliśmy przez mniej niż 24 godziny. Nie chciałem się też afiszować, że jadę, ponieważ... Nie wiedzieliśmy, czy damy radę do samego Elbląga, czy może zrezygnujemy wcześniej, na przykład w Zamościu.
@FaraonMerJan: Ogólnie to naszym celem była podróż sama w sobie. Zwiedzaliśmy po drodze sporo miejsc, ale pod warunkiem, że były mocno po drodze (nie dalej niż
@ryo1987: Lidzbark Warmińśki, ale widzę, że ja wtedy jeździłem na południowy-zachód. Co prawda Galiny zahaczyłem też 12 i 13 ale w porannych godzinach, tak 5-6 rano.
Nigdy nie rezerwowaliśmy noclegów i lecieliśmy na pełen spontan. Nasza trasa, była dla nas niespodzianką i pomimo, że mniej więcej wiedzieliśmy, ile chcemy km pokonać dziennie. To życie weryfikowało plany.


@ryo1987: i to jest najpiękniejsze w takich wyprawach! :)
@galonim: W Lidzbarku byłem 13 lipca i spędziłem tam ze 4 godziny. Ładne miasteczko, chociaż ciężko o dobrą kawę i ciastko. ( ͡° ͜ʖ ͡°) A dzień wcześniej spałem pod Galinami u ojców Marianów (chociaż żałuję, że nie zarezerwowałem wczesniej miejsca w Pałacyku, piękne choś drogie miejsce).
@faramka: Dzieki temu jest co wspominać. ( ͡º ͜ʖ͡º)
pod Galinami u ojców Marianów


@ryo1987: Czy pewnie w Stoczku Klasztornym. Patrząc na Strave widzę, że mogliśmy się mijać. Dobra kawa i ciastko albo w hotelu Krasicki, albo w Cafe Pasja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ryo1987: pozwolę sobie odpowiedzieć za niego otóż ja go przenocowałem :P A tak po za tym to na górce jest dom pielgrzyma i ciekaw jestem czy tam też idzie przenocować. Jakbym wiedział wcześniej to i Was bym ugościł :P