Wpis z mikrobloga

@hphp123: #warthunder Nie. Gram w te grę parę lat na realistyku, a nadal jestem pomidorem. Nie ogarniam immelmanów, beczek itp itd. Wiem jak to się robi ale 0 zastosowania praktycznego. Zawsze znajdzie się lepszy, który mnie skontruje i zabije [Najczęściej na początku gry]. Najbardziej mnie #!$%@? to, że obie drużyny z obu końców map przez 10 min wspinają się jak najwyżej [premki zawsze wyżej ofc] po czym na siebie wpadają face
@HHHHHH: @veilofdisguise: akurat czołgi mi się niezbyt podobają. 15 calowy laptop i zawsze ginę trafiony przez czołg którego nawet nie zauważyłem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

a w samolotach V tier stał się słaby po przeniesieniu tam tu4(to coś powinno być na br 11.0 i walczyć samo ze sobą) ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@hphp123:

akurat czołgi mi się niezbyt podobają. 15 calowy laptop i zawsze ginę trafiony przez czołg którego nawet nie zauważyłem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

jedno trzeba zaznaczyć... twórcy położyli nacisk, aby wyższego tieru maszyna nie uprawniała cię do łatwiejszego zabijania przeciwnika... dlatego tak jest jak jest...