Wpis z mikrobloga

Szukam dla taty telefonu z #android, co najmniej 5 cali (najlepiej z 5,5), raczej nie droższy niż OnePlus 2 (ok. 1500 zł), bez używanych (może być jakiś stary model, byle by się dało kupić nową sztukę) i tylko z "popularnych" firm (bo jakbym miał wybrać Xiaomi czy coś, to i tak wezmę OnePlusa). Jakieś sugestie?
  • 9
@Lerhond: Czemu nie chcesz mniej popularnych? Mam Meizu MX5 i jest idealny, nic się nie tnie, chodzi jak marzenie, zdjęcia żyleta i bardzo szybko łączy się z serwerami pokemonów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Lerhond: Note 4 najlepiej, 5.7" świetny ekran amoled i wydajnosc ze posluzy dobre lata.
i komu wy chcecie zaszkodzic z tymi waszymi tanimi marnymi plastikowymi chinczykami skopanymi badziewiami
@bombelaz: bo sam mam OnePlus One i to świetny telefon (nie mówię, że Meizu nie). Nie zależy mi na tym, żeby to był Samsung czy HTC - po prostu jeśli mam wybrać mniej popularny, to wybiorę OnePlusa, bo w sumie nie mam powodu, żeby tego nie zrobić. No i to nie jest telefon dla mnie - tata niekoniecznie będzie chciał mieć Meizu czy inne Xiaomi.