Wpis z mikrobloga

@Kamson_San: Ja mam creative draco hs 850 super izolują od dźwięków z zewnątrz a grają nawet nieźle jak na male słuchawki. Mają mikrofon odczepiany w razie potrzeby i pilota na kablu. Mierzyłem różne razery nie razery, logitechy czy steelseries za dużo większą kasę i były do dupy. Nie wiem czemu ludzie je kupują
@icanthelpthat: Niestety nie zgodzę się z Tobą. Te całe draco to najgorsze słuchawki jakie miałem. Słabe wykonanie, wyrabiający sie plastik, taki sobie mikrofon. Miałem je 2 lata... Dosłownie wczoraj kupiłem Genesis HX66. O niebo lepsze od tych draco jak i zapewne innych słuchawek w okolicach 150 zł.
@rybosom: Co kto lubi i zapewne zależy na co się trafi, mi widać trafił się niezły egzemplarz a na mikrofon nie narzekam. Mnie np. te genesis się po prostu nie podobają i dlatego pewnie nawet ich nie mierzyłem. Ale tak jak pisałem wcześniej: imo w porównaniu do innych słuchawek "dla graczy" sprzedawanych w sklepach nie dla idiotów te wypadają nienajgorzej. Poza tym za jakiś czas trzeba będzie kupić kingstony cloud i
@icanthelpthat: Otóż to. Jednak muszę Cię uprzedzić, że złącza obrotowe słuchawek strasznie się wyrabiają. Po roku użytkowania słuchawki trzymały się już tylko na kablu (ʘʘ) (oczywiście byłem na tyle głupi, żeby pirzgnąć gdzieś paragon). Cały drugi rok miałem słuchawki posklejane taśmą.