Wpis z mikrobloga

Czy mając świadomość ze jakaś dziewczyna pracowała na #roksa , weszlibyście z nią w jakieś głębsze relacje? Mam przyjaciółkę która mi się zwierzyła ze była dziwką. Po 5 kliencie nie wytrzymała i skończyła z tym. Mówi że popełniła błąd, chciała łatwej kasy. Zawsze gdy się spotykamy przytula się do mnie i czasami płaczę. Chyba się w niej zakochałem... Ale nie wiem może to ja teraz jestem głupi chcąc wchodzić z nią w związek.
#pytanie #zwiazki #ankieta

Dałbyś szanse kobiecie która pracowała jako dziwka wiedząc ze ona tego żałuje?

  • Tak 30.9% (257)
  • Nie 48.9% (406)
  • Sprawdzam 20.2% (168)

Oddanych głosów: 831

  • 31
  • Odpowiedz
@niewiemaleznamsie: To na 100% jest bait, ale skoro zadajesz takie pytanie to nigdy bym się nie związał z dziwką. Trzeba mieć nie równo pod sufitem, żeby rozbierać się przed obcymi facetami, którzy daną kobietą obmacują, a później wkładają w nią swoje przyrodzenie.
Dla mnie totalna dyskwalifikacja
  • Odpowiedz
@niewiemaleznamsie:

na tyle na ile znam kobiety to możesz być pewny, że jeżeli powiedziała 5 to na pewno robiła to dłuższy czas i wielokrotnie więcej razy.
Gdyby to było na prawdę mniej niż 10 spotkań, to by ci powiedziała, że próbowała raz, ale nie mogła z tym żyć.
  • Odpowiedz
@niewiemaleznamsie: Trudno powiedzieć. Zapewne, gdybym nie znał i od razu się dowiedział, że to dziwka lub striptizerka, to bym nie wszedł w głębszą relację niż zaznajomienie się i podpytanie z ciekawości o realia takiej pracy z jej punktu widzenia. Ale gdybym znał dziewczynę długo i potem odkrył prawdę... ? Nie wiem.
  • Odpowiedz