Wpis z mikrobloga

Czy mając świadomość ze jakaś dziewczyna pracowała na #roksa , weszlibyście z nią w jakieś głębsze relacje? Mam przyjaciółkę która mi się zwierzyła ze była dziwką. Po 5 kliencie nie wytrzymała i skończyła z tym. Mówi że popełniła błąd, chciała łatwej kasy. Zawsze gdy się spotykamy przytula się do mnie i czasami płaczę. Chyba się w niej zakochałem... Ale nie wiem może to ja teraz jestem głupi chcąc wchodzić z nią w związek.
#pytanie #zwiazki #ankieta

Dałbyś szanse kobiecie która pracowała jako dziwka wiedząc ze ona tego żałuje?

  • Tak 30.9% (257)
  • Nie 48.9% (406)
  • Sprawdzam 20.2% (168)

Oddanych głosów: 831

  • 31
  • Odpowiedz
"Prawiczek 23 letni?" "Zostaw w #!$%@?, szkoda czasu żeby go uczyć wszystkiego, bla, bla, bla"


@CzaryMarek: Coś takiego może powiedzieć laska, która co tydzień chodzi do klubów. Jeśli takimi się interesujesz, to faktycznie masz problem.
  • Odpowiedz
nie dyskwalifuj jej przez to, każdy czasami robi dziwne rzeczy :)


@Afterglow: XDDDDDDDDDDDD
no tak jedni są mordercami, drudzy kradną, jedni sprzedają się za pieniądzę, bo nie potrafią inaczej sobie poradzić. Daj każdemu szansę, zmarnuj sobie życie i nie przejmuj się sobą, a tym, że ktoś sobie płacze dla ATENCJI (typowa broń puszczalskich lasek, które udają, że są takie biedne, a potem robią to dalej). 5 klientów + pewnie z
  • Odpowiedz
@CzaryMarek: faceta któremu zdarzało się chodzić na dziwki w młodości również nie skreślałabym z miejsca jako potencjalnego partnera gdyby się przebadał, taka sama sytuacja.

Pomijając to, że generalnie większość facetów bym skreśliła zostawiając sobie płeć piękniejszą. ( )

Więc komu, jak komu, ale mi tu nie "logikoróżowopaskuj". ;)
  • Odpowiedz