Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#logikarozowychpaskow w XXI wieku to jakiś rak. Facet MUSI być zaradny, dobrze zarabiający, dobrze zbudowany, w miarę przystojny, inne.. natomiast kobieta MOŻE być taka lub inna bo nikt jej nie będzie mówił co ma robić. Miliony wymagań przeciętnych lasek na #badoo #sympatia #zaadoptujfaceta ale gdy facet ma jakieś zastrzeżenia typu żeby była szczupła to hurr durr jak on może wymagać. Tak samo facet ma utrzymać, zabawiać, zapraszać, być silny itd bo jest facetem, w drugą stronę? kobieta powinna umieć gotować żeby czasem coś zrobić dla faceta - "co za stereotypy!!!".

#rozowepaski nie komentujcie tego bo i tak się nie przyznacie a będziecie miały ból dupy, że ktoś mówi prawdę a nie wiecznie was wychwala za nic

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 48
@AnonimoweMirkoWyznania:

gdzie w takim razie facet ma dziś znaleźć dziewczynę, która nie jest karyną i nie zachowuje się jak księżniczka?

1. przestać myśleć, że potrzebujesz dziewczyny, żeby się pokazać, większość facetów ma ten problem
2. internet nie jest taki zły, miałem swojego czasu konto na sympatii, gdzie poznałem dziewczynę z którą jestem do dzisiaj
3. zmień nastawienie, nie każda dziewczyna to potencjalna żona
4. i ostatnia niestety prawda, miej je w
@AnonimoweMirkoWyznania: Mam podobne odczucia po wizycie na tego typu portalach. Z tą różnicą,ze ja mam w dupie je wszystkie :)
Niech sobie wymagają, czego tam chcą. To jest ich problem. Po czterdziestce same będą polować na faceta, byleby tylko jakiś je chciał :D

Korzystaj z życia jako tzw."singiel". Nie ma nic lepszego.
@AnonimoweMirkoWyznania: Lepsza taka co od razu widać że jest stuknięta niż taka cicho ciemna. Niby jej pasuje i jest szansa, a tak naprawdę wyczuwa czy grunt jest pewny ( ͡° ͜ʖ ͡°). Radziłbym ci wyjść do ludzi, bo na necie mają w czym wybierać i przez co dużo jest wybrednych. W realu masz mniejszą konkurencję.