Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#logikarozowychpaskow w XXI wieku to jakiś rak. Facet MUSI być zaradny, dobrze zarabiający, dobrze zbudowany, w miarę przystojny, inne.. natomiast kobieta MOŻE być taka lub inna bo nikt jej nie będzie mówił co ma robić. Miliony wymagań przeciętnych lasek na #badoo #sympatia #zaadoptujfaceta ale gdy facet ma jakieś zastrzeżenia typu żeby była szczupła to hurr durr jak on może wymagać. Tak samo facet ma utrzymać, zabawiać, zapraszać, być silny itd bo jest facetem, w drugą stronę? kobieta powinna umieć gotować żeby czasem coś zrobić dla faceta - "co za stereotypy!!!".

#rozowepaski nie komentujcie tego bo i tak się nie przyznacie a będziecie miały ból dupy, że ktoś mówi prawdę a nie wiecznie was wychwala za nic

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 48
@AnonimoweMirkoWyznania: ja jeszcze nie wiem czy mam ból dupy, że zabraniasz mi wypowiedzi czy beke z twoich placzy i nieogaru. Ale myslenie to masz krotkowzroczne, bo nie wiem jakmozna być pustoglowym nieogarem i wiązać sie z kimś na całe życie. Jak chcesz być jakimś przypalem ktorego się na tym badoo bierze dla poruchu, to mozesz sobie być kimkolwiek, to nie ma znaczenia jak kiepski jesteś. Ale jeśli chcesz sie kiedyś zakochać,
Anon: "jeżeli się jest w miarę spoko facetem, a po prostu nie potrafi się postępować z kobietami, ma się #!$%@?"
@Sad_Statue: jest jakiś tutorial w necie/książka/cokolwiek co daje podstawową wiedzę w tym temacie a równocześnie nie dostarcza raka? To pytanie jest poważne xD

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling
@KotletyMielone: no ale to facet wybiera, do jakiej kobiety bedzie probowal sie zbliżyc...
wiec na tej zasadzie, tez sobie wybieracie te "rekawiczki".
A jak ktorys decyduje sie na kiepska pare, to jest sobie sam winien.

Nigdy nie rozumiałam płaczu "a moja dziewczyna jest zazdrosna", "a moj chlopak nie lubi tanczyc" - jesli sie kogos wybralo wiedzac o jego przywarach i mimo to nadal sie z nim jest, to smiesznym jest takie
@AnonimoweMirkoWyznania: nie mam nic przeciwko żeby wymagały - zwyczajnie średnich nie wezmę i niech spadają na szczaw, wśród atrakcyjnych zawsze jest szansa znaleźć taką co nie wymagań co do urody, jak 31-letni kumpel o podobnej atrakcyjności wyrwał loszkę 23-lata o wyglądzie 8-9/10 (zależy jak kto patrzy) to dla siebie też widzę szansę.
Miliony wymagań przeciętnych lasek na #badoo #sympatia


@AnonimoweMirkoWyznania: Yyyy, a to nie jest przypadkiem tak, że to faceci mają za duże wymagania? Dziś facet jest bombardowany super laskami z każdej strony, tv, netu i wszystkich innych mediów, dlatego laski spotykane w życiu są conajwyżej przeciętne i entuzjazm mocno opada. Wiem, że ja tak mam.
Następny który z ludźmi nie potrafi się dogadać, zadaje się z nieudacznikami i obwinia za swoje niepowodzenia wszystkich tylko nie siebie. Tak, baby to #!$%@? a faceci to #!$%@? bla bla bla. Ile tego jeszcze?
@AnonimoweMirkoWyznania: Wkurza Cię, że laski piszą "hurr durr jak on może wymagać", z kolei sam teraz robisz wielkie hurr durr jak to kobiety mają prawo wymagać od Ciebie :)
Logika godna podziwu, muszę przyznać.

Złota rada: rzuć w #!$%@? wszelkie badoo i tindery. Na dobre Ci to wyjdzie.

Jeśli faktycznie rozmawiasz z mnóstwem kobiet, masz sporo doświadczenia i wyciągasz takie a nie inne wnioski, to może warto się zastanowić nad samym
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie mam pojęcia. Ja jestem właśnie taką osobą, która tej pewności siebie nie ma, szczególnie jeżeli chodzi o kobiety. Moi znajomi, czy to kobiety, czy mężczyźni, nie potrafią zrozumieć czemu mam problemy z poznaniem kogoś. A to wynika właśnie z tego, że jak z kimś się nie znam za dobrze, to zawsze zachowuję dystans, a już w ogóle lipa jak jest to dziewczyna, która mi się podoba :P

Ja wiem
Anon: Legitne pytanie - gdzie w takim razie facet ma dziś znaleźć dziewczynę, która nie jest karyną i nie zachowuje się jak księżniczka?

inb4 imprezy/praca/szkoła - na imprezach z reguły są te same osoby co znam, a jak jakach spoza kręgu to zajęta; w pracy wszystkie zajęte; szkoła/studia to samo co praca

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling