Wpis z mikrobloga

Jak kisnę z wypokowych wyroczni, które oznaczają ludziom, jak mają się bawić. Tacy poważni, tacy kulturalni, tak ich oburza, że ludzie skaczą w błocie. Och bosze, w błocie! To straszne!

Podziwam Was, jak to jest być tak dorosłym, z tak wielkim kijem w dupie?

I to całkiem przez przypadek są prawie wyłącznie prawacy.

Ten portal jest poważny, jego użytkownicy są poważni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#woodstock #bekazpodludzi #bekazprawakow #boldupy
  • 16
@jamtojest: Może mamełe nie pozwala jeździć i trzeba popluć jadem na tych którzy mogą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam osobiście nigdy nie zagoszczę ale wisi mi to co ktoś lubi. Ich małpki, ich cyrk.
@jamtojest: W dziwnych kręgach się obracasz, jeżeli widzisz tylko zostawiających burdel za sobą. No, ale cóż widzę, że trafiłem tutaj na krąg lewaków wyśmiewających prawaków czyli największe patologie tego portalu...
@Rizi3N: Nie, ja Cię pytam o konkrety. Na Woodstock przyjeżdża z tego co pamiętam ok. pół miliona ludzi. Czy możesz pokazać przynajmniej JEDNO porównywalnej wielkości zgromadzenie ludzi, które pozostawia po sobie porządek? Może być nawet mniejsze. O 100 tys., o 200 tys., jak chcesz. Byle zostawiło po sobie porządek. Jeden przypadek w historii ludzkości, kiedy nie trzeba było sprzątać. Może być z dowolnego środowiska, z prawej, z lewej, jakiekolwiek. To jak?