Wpis z mikrobloga

Mirki, potrzebuję kupić #samochod , nie najnowszy rok produkcji tak ok. 2000-2002 roku powiedzmy, dysponuję niestety ograniczonym budżetem - powiedzmy do 5 tysi. Kandydaci #vectra B #ford #focus pewnie mk1 #mondeo #vw #golf (chociaż tu wiem, że będzie ciężko w tej cenie). Nie ma dla mnie większego znaczenia benzyna czy diesel, ważne jest 5 drzwi, klimatyzacja. Jakieś propozycje? A może szukać czegoś innego niż to co wymieniłem?
#kiciochpyta #motoryzacja
  • 5
@OperatorHydrolokator: ustaw sobie w olx/allegro/otomoto lokalizację wyszukiwania do +50/75 km od miejsca zamieszkania i zwracaj uwagę na ogłoszenia wystawione do 3 dni. Jak coś stoi długo to w dużej mierze coś jest z autem NOK. auto oddalone o 150 - 300 km bym odpuścił bo jak będzie niewypał to obejrzenie kilku aut będzie finansowo nieproporcjonalne do kosztów zakupu.

dzwoniąc do sprzedającego pytaj się głównie czy auto jest na bieżąco serwisowane ,
@nabuchodonozorII: Dzięki za konkrety. Wiem, że temat niełatwy, ale coś tam wybrać muszę :) Chwilowo "bujam" się Gulfem III w dieslu, '92 rok - zasadniczo nie ma na co narzekać, samochód jako taki jest nie do zajechania i jeszcze ani razu nie odmówił posłuszeństwa (pomijam rurę wydechową, bo ona to po prostu zgniła ze starości ;) ). Tylko ma lekkie braki jak na dzisiejsze czasy - na przykład klimatyzacja :)