Wpis z mikrobloga

Pytanie do #rozowepaski

Mam problem z #benis bo napletek jest przerośnięty jak u 100letniego dziadka i nieestetycznie wygląda (delikatnie mówiąc). Zastanawiam się nad obrzezaniem, ale nie chcę żeby potem #rozowypasek męczyła się przy robieniu lodzika... (dużo mniejsza wrażliwość)

Podsumowując: obrzezać się i mieć ładnego pindola co na pewno spodoba się różowemu, ale uprzykrzy pożycie czy zostać z siusiaczem jak Lord Voldemort, ale cieszyć się wszystkimi przyjemnościami płynącymi z seksu oralnego?

#seks #zwiazki
  • 12
@CoGdzieJakKiedyPoco: Nie nie, to nie to. Kiedyś wszystko było dobrze, ale 4 lata temu wpadłem w taki nawyk ugniatania napletka np. siedząc przy kompie i w ten sposób rozciągnąłem go i źle o wygląda. Pytanie czy ścinać żeby lepiej wyglądał czy zostawiać
@K44WY3P51 Bez wizualizacji nie da sie okreslic, czy faktycznie wyglada to tak zle jak mowisz ( ͡° ͜ʖ ͡°), jesli Tobie sie to nie podoba to zrob z tym cos, choc dla mnie obrzezany facet nie wygladalby chyba zbyt dobrze (choc jak sie kogos kocha to nie patrzy sie na takie glupoty).