Wpis z mikrobloga

Mureczki nakamerowałem cały test #opel #astra zataguję więc jeszcze #motoryzacja #samochody i #leftlane jak ktoś chce obserwować

Miały być ujęcia jak z hollywood, ale budżet nie pozwolił. Miały być chociaż ujęcia z zewnątrz, ale niefartownie zapomniałem skopiować z karty przed uprzednim jej sformatowaniem. Są więc elegancko wstawione przebitki ze zdjęć. Następny test będzie już na 2 kamery, więc będzie poważna produkcja.

Można krytykować, bo wiem że gdybym nie pozwolił, na pewno byście tego nie zrobili ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#chelm sorry za spam, ale byście pomogli ziomkowi ze swojego miasta i dali plusa, choć na chwile oderwijcie się od pokemonów :)
j.....i - Mureczki nakamerowałem cały test #opel #astra zataguję więc jeszcze #motory...
  • 8
@jarekzzapolski: Jedynie jakbyś mógł to popracuj nad skupieniem na drodze, czyli nie podpinaj żadnych kabelków podczas jazdy itp, wszystko co da się zaprezentować bez jazdy zrób gdzieś na parkingu. Najlepiej jakbyś przed nagraniem przetestował już autko i znał każdy jego zakamarek, a podczas nagrania opowiadał o tym(bo widz raczej nie ogląda po to aby zobaczyć jak się dopiero zapoznajesz z tym autkiem, tylko chce zobaczyć co te auto ma do zaoferowania[chodzi