Wpis z mikrobloga

@ktoosiu: I wreszcie dosiadasz swojej kobiety spragniony puścić wodze fantazji i o czym myślisz? O CZYM MYŚLISZ??? O babci, bo miała taką koronkową serwetkę na telewizorze. Dziękuję bardzo.
  • Odpowiedz
  • 0
@SScherzo Po prostu nie rozumiem po co pisać takie komentarze, są co najmniej dziwne.
Jako studentka psychologii mogłabyś zbadać ten temat.
Natomiast pisanie komentarza o zamiarze zrobienia tatuażu, a zrobienie osobnego wpisu o dziele dokonanym wraz z potwierdzeniem na zdjęciu to różnica.
Rozumiem, że źle mogłaś odebrać mój komentarz, ale nie miałem na celu Cię wyśmiać, czy wykpić.
  • Odpowiedz
@Inguz: ale co w tym dziwnego? ktoś może też pisać pod zdjęciem Audi, że o, planuje taki kupić za miesiąc. tak samo z czymkolwiek. no ale skoro jeszcze nie kupił, to nie ma sensu pisać w ogóle? jedno nie wyklucza drugiego, może wrzucę gotowy, jeszcze się nad tym nie zastanawiałam. nie widzę potrzeby analizowania takich komentarzy bo z mojego punktu widzenia są całkiem przeciętne i normalne, a nie dziwne. widuję
  • Odpowiedz
  • 0
@SScherzo Dla mnie to jest dziwne, w internecie. Co innego rozmawiać ze znajomymi.
Twa argumentacja brzmi rozsądnie, może się po prostu czepiam, masz rację. Idź w pokoju ((oo))
! A wrzucenie wpisu ze zdjęciem "siema, planuje podobny tatuaż" nie jest wcale dziwne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz