Wpis z mikrobloga

@DrMru: to, że wiadomość znika po jej odtworzeniu (tak, wiem, są sposoby żeby jednak ją zachować, ale zwykły n00b czy #rozowypasek tego nie zrobi). Poza tym są różne filtry gdzie nigdzie indziej nie było takiego rozwiązania w takiej formie, więc jest jakaś tam nowość no i fun. Ot, wielki fenomen ...
@DrMru:

Kto mi powie po co komunikowac sie prez facebooka? Chciabym zrozumiec fenomen.
Kto mi powie po co komunikowac sie prez twittera? Chciabym zrozumiec fenomen.
Kto mi powie po co komunikowac sie prez wypoka? Chciabym zrozumiec fenomen.
@normanos: Facebook - tablica, na ktorej postujesz i komentujesz znaleziska w internecie w swoim gronie znajomych
Twitter - Krotkie instant komentarze dot. roznych spraw okraszone hasztagami, by mozna bylo sledzic dany temat
Wypok - Wiadomo: Islamisci, prawaki vs lewaki, linuks, grafen, lek na raka, mirko
Snapchat - ? Postowanie do roznych znajomych swoja twarz z psia morda i paskiem komentarza?

Twoj komentarz jest jak snapchat w moim mniemaniu - nie wiem
Snapchat - ? Postowanie do roznych znajomych swoja twarz z psia morda i paskiem komentarza?


@DrMru: to chyba ty. Skoro masz gównoznajomych którym to wysyłasz to skąd takie zdziwienie?!?
@normanos: Nie uzywam snapa. Ale widze co inni ludzie wysylaja nawet poza ta platforme w formie screencapow.

Bardziej bys mi pomogl w zrozumieniu gdybys powiedzial mi co wysylaja do siebie niegownoznajomi. Rozumiem ze tylko takich posiadasz.
@DrMru: tak, tylko takich posiadam, a konkretniej w obserwowanych mam może max 50 osób z czego osobiście znam zaledwie kilku. A co wysyłają? różnie. od podróży do rozkmin o programowaniu czy marketingu.