Wpis z mikrobloga

Mirki.

Tydzień temu we wtorek (tj. 05.07) mój ojciec miał wypadek samochodowy z udziałem motocyklisty.
Działo się to w miejscowości Koleczkowo w Pomorskiem.
Ojciec wyjeżdżał z podporządkowanej, gdy w bok jego auta wbił się z prędkością światła motocyklista.
Za motocyklistą jechało inne auto, którego kierowca twierdził, że wszystko nagrał na kamerce, lecz mój ojciec będąc w szoku powiedział, że nagrania nie potrzebuje.
Nie chcę wnikać w szczegóły tego, co się działo dalej. Po prostu szukam tego kierowcy wraz z nagraniem.
Czy ktoś byłby w stanie pomóc?

Z góry dziękuję i przepraszam za zaśmiecanie tagów, ale sprawa jest dla mnie dość ważna.

#wypadek #motoryzacja #kamerasamochodowa #motocykle #samochody
  • 55
  • Odpowiedz
@gedzior84: ojciec wymusil prawie zabil chlopaka i ani karetki ani nic? Ja jak mialem wypadek na moto tez nie chcialem sluzb a po przyjezdzie okazalo sie ze mam zlamany obojczyk

Stary janusz idiota tera chce filmu po co? Bedzie walczyl o odszkodowanie? XD jak jego wina oczywista, w Polsce nie ma znaczenia czy motorkiem jechal 5 czy 500 kmh

A skoro chopak normalnie dyskutowal itp to jechal moze z 40 50
  • Odpowiedz
@efem: nie zmienia to faktu ze ojciec wykopka powinien wezwac sluzby, upewnic sie ze czlowiek zostal zbadany i otoczony opieka lekarza. Wezwana policja zabezpieczy slady a swiadek z nagraniem zostawi do siebie jakis kontakt i zachowa ten film. Ale nie, strach przed mandatem i zwyzka OC byla silniejsza i tak oto mamy drogowego imbecyla
  • Odpowiedz
@Messix: @gedzior84 juz sie do nas nie odezwie. Obrazil sie ze nie poglaskalismy go po glowce tylko udowodnilismy ze napisal fantastyczna bajke o kosmicznej prednosci> Kretacze, sciemniacze, cala sprawa mocno smierdzi
  • Odpowiedz
@efem: @bocznica: @bardzospokojnyczlowiek:

Na pewno nie znamy calej historii tylko jakies bajdurzenie opisywane przez opa. Moglo byc tak ze szczyl na motorku nie mial prawka, albo papierow dlatego nie chcial sluzb. A dlaczego ojciec nie chcial? Mimo ze slepok prawie zabil kolesia?

Albo sie bal znizek/mandatu ale taki glupi chyba nie jest ze by ryzykowal zyciem gnojka. Chociaz to jest Polska to kto wie

Moze sam byl #!$%@?/napity wiec
  • Odpowiedz
  • 0
@gedzior84: jeżeli szukasz nagrania bo chcesz z ojcem ugrać coś z ubezpieczenia, to nie ma sensu, bo skoro był on na podporzadkowanej to z automatu jest jego wina. Znak "ustap pierwszeństwa" obliguje go do ustąpienia wszystkim, nawet tym co jadą niezgodnie z przepisami.

No nie jest tak do końca, moja żona jechała główną, chlop jej wyjechał z podporzadkowanej. Przybyli na miejsce niebiescy stwierdzili winę żony, " bo na pewno jechała za
  • Odpowiedz
@exvigo: tzn. miałem taką sytuację, wyjezdzalem z podporzadkowanej i wjechał we mnie gość jadący ulicą pod prąd. Ja zostalem sprawcą, bo nie ustapilem pierwszeństwa, on dostał mandat za jazde pod prąd. Policjant mi tłumaczył ze w każdej sytuacji wina bylaby moja, ewentualnej anulacji mandatu musiałbym dochodzić w sądzie
  • Odpowiedz