Wpis z mikrobloga

Mirki.

Tydzień temu we wtorek (tj. 05.07) mój ojciec miał wypadek samochodowy z udziałem motocyklisty.
Działo się to w miejscowości Koleczkowo w Pomorskiem.
Ojciec wyjeżdżał z podporządkowanej, gdy w bok jego auta wbił się z prędkością światła motocyklista.
Za motocyklistą jechało inne auto, którego kierowca twierdził, że wszystko nagrał na kamerce, lecz mój ojciec będąc w szoku powiedział, że nagrania nie potrzebuje.
Nie chcę wnikać w szczegóły tego, co się działo dalej. Po prostu szukam tego kierowcy wraz z nagraniem.
Czy ktoś byłby w stanie pomóc?

Z góry dziękuję i przepraszam za zaśmiecanie tagów, ale sprawa jest dla mnie dość ważna.

#wypadek #motoryzacja #kamerasamochodowa #motocykle #samochody
  • 55
@Kick_Ass @legion2012 @bocznica Zanim zacznie się lincz, to oczywiście jakaś wina mojego ojca w tym wypadku była, gdyż wysunął się za bardzo z podporządkowanej. Jednak motocyklistą okazał się być chłopak tuż po 20tce, który powiedział po wszystkim, że to był jego drugi występ na tym motocyklu. Ubłagał też ojca żeby ten nie wzywał policji, gdyż motocykl nie miał ważnego przeglądu technicznego. Niech to będzie więc czynnikiem usprawiedliwiającym.

@PierwotnyChips Tak, ta trasa jest
@gedzior84: ale widzisz gdzies lincz? ja nie widze. Skoro motocyklista po wszystkim mowil z sensem, to znaczy ze jechal powoli, gdzie wiec ta predkosc swiatla he?
Zgodzil sie ojciec na nie wezwanie sluzb? DZIWNE BARDZO. Nawet pogotowia nie wezwano? BARDZO BARDZO DZIWNE!!!
Motocyklista nie chcial nic spisac by naprawic motocykl? BARDZO BARDZO BARDZO DZIWNE

No wiec cos kolego banialuki opowiadasz

"gdy w bok jego auta wbił się z prędkością światła motocyklista"
@bocznica Skończ chłopie, bo bez sensu Twoja gadka. Skoro zaczynasz swoje wypowiedzi od wyzywania kogoś od #!$%@?, to nie mam zamiaru z Tobą dyskutować. Prosiłem o pomoc w znalezieniu nagrania, a nie o komentarz dot. zdarzenia.
@gedzior84: sam zaczales, to moze ty skoncz. Najpierw piszesz ze wjechal w ojca Z PREDKOSCIA SWIATLA, potem okazuje sie ze poza zniszczeniami nikomu nic sie nie stalo, ze ojciec odmowil nagrania, ze nie wezwano policji ani pogotowia, ze rozjechali sie bo motocyklista "uprosil ojca"
Sam wypisujesz banialuki kolego, opowiadasz jakies dyrdymaly O #!$%@? TATUS JECHAL OSTROZNIUTKO JAK ZAWSZE ALE #!$%@? WBIL SIE W NIEGO Z PREDKOSCIA SWIATLA
Ale potem wstal i
@gedzior84: ja myślę, że to było tak, ojciec wymusił, młody pewnie nie ma kat. A i przeglądu, prosi twojego ojca o nie wzywanie służb ten się zgadza bo wie, że przeskrobał ale wie też, że młody jest w takiej samej sytuacji a teraz pewnie młody chce się wykręcić od odpowiedzialności, stąd ta prośba o nagranie
@bocznica Jeśli masz nagranie tego zdarzenia, to bardzo bym Ci podziękował. Tak jak pisałem, nie mam zamiaru opowiadać o samym zdarzeniu, bo mnie tam nie było i nie widziałem go. Opowieść znam tylko ze strony mojego ojca.

Motocyklista jadąc drogą główną uderzył w przedni, lewy bok auta mojego ojca. Przekoziołkował i upadł kilka metrów dalej. Tyle wiem. Nagranie naprawdę rozwiązałoby spekulacje, dlatego jeszcze raz proszę o pomoc w jego znalezieniu
@bocznica: aleś się człowieku spiął.
będzie nagranie to będzie wiadomo co i jak.
chłop przyszedł, dał wpis i liczy na to, że akurat ktoś zobaczy to nagranie i pomoże.
Ale nie. #!$%@?ć się o prędkość światła; o to, że chłop na WSZELKI WYPADEK pisze, żeby nie było linczów po prostu musisz....
@gedzior84 przeszukuj kompilacje w kolejnych dniach to pewnie coś znajdziesz lub napisz bezpośrednio do autorów tych kompilacji - może pomogą