Wpis z mikrobloga

Tyle czasu od szopki Canal+ z Zielińskim i z transferu raczej nic nie będzie. Ciekawe czy Canal+ go przeprosi za ten "spalony" transfer na wizji. Nie wiem w jakim stopniu i czy miało to jakikolwiek wpływ na negocjacje z klubem, ale sam fakt puszczenia tego na wizji i "potwierdzenia 100% transferu" jest z perspektywy czasu krzywdzące i ośmiesza go w jego otoczeniu.

#pilkanozna #canalplus #liverpool #transfery
Pobierz qlimax3 - Tyle czasu od szopki Canal+ z Zielińskim i z transferu raczej nic nie będzi...
źródło: comment_yl5SgGh6mw22NmOb7264VcWNW6J7VOWW.jpg
  • 9
@qlimax3: Debil z kogo chyba z Zielińskiego. Czy to był program na żywo? Nie, więc jeśli Piotrek jest co najmniej średniorozgarnięty i przypuszczał, że - i tu się zgodzę - cała szopka w tym nagraniu może mieć negatywny wpływ na transfer do LFC to mógł powiedzieć w trakcie kręcenia do Ignacika: "super Bartek, widzę że się cieszysz tak samo jak ja, ale dopóki nic pewnego nie jest klepnięte - wstrzymaj się
#!$%@? jesteście; jak wy możecie oskarżać zielińskiego, że założenie koszulki to jego wina - wszystko było robione w konwencji żartu, dobrej zabawy - zresztą on sam mówił, że się tego nie spodziewał. #!$%@? janusze xD. Producent tego programu koncertowo #!$%@?ł robotę nalegając na założenie koszulki liverpoolu.

A najbardziej śmieszy mnie twierdzenie, że zieliński nie trafi do liverpoolu, bo słabo grał na euro. Owszem, zgadzam się że gra na euro na pewno miała