Wpis z mikrobloga

Chciałbym się podzielić moją subiektywną opinią na temat #gry #battlefield1 nie jest to profesjonalna recenzja a ja nie jestem profesjonalnym testerem tylko zwykłym graczem :)
Otóż szczęśliwym trafem dostałem się do alfa testów, kiedyś coś tam kliknęłam w origine i dostałem mój indywidualny klucz.
Karta Grafiki Radeon r7 m260 czyli taka zwykła budżetowa, w laptopie za 2 k daje rade na medium. Oczywiście grzeje się jak stara prukwa 97 stopni i całe 2 giga pamięci w szczytowym momencie. Najwyżej będę miał czym pokój zimą ogrzewać ;p
Dobra przejdźmy do samej gry. Na początku byłem nieco sceptyczny, bo ile co to może być za broń podczas WWI? No ale jest pełna gama broni, są snajperki, ciężkie karabiny, lekkie, karabinky szturmowe i nawet karabinki wyborowe. Z całej listy kilkunastu pozycji dostępnych jest tylko po 6 dla każdej klasy no ale to alfa test ;p Gra się podobnie jak w #bf4 fizyka pocisków jest bardzo podobna. Z takich nowości można wymienić:
- granaty gazowe
- maski gazowe
- tryb rush (gościu biegnie na spidzie z wystawionym bagnetem)
- sterowce (mimo wszystko nie tak łatwo je rozwalić jakby się wydawało, trzeba celować w gondole i napiżdżać z działka przez 10 minut)
- jednoosobowe małe czołgi (trochę lipa, że przy 65 hp nie idzie już jeździć)
- AT Rocket Luncher to taki duży karabin z którego strzela się tylko z podparcia stópkami (leżąc albo na murku) zabiera po 20 hp pojazdom
- armaty i działka przeciwlotnicze

Ogólnie grafika mnie zaskoczyła widać bardzo szczegółowo detale bardziej niż w hardline i bf4, udało mi się zabić snajpera na drugim końcu mapki :) Widać takie elementy jak źdźbła trawy, powiew ubrania czy nawet drobny ruch gdzieś daleko :)
Nagrałbym jakiś filmik ale niestety mój komputer tego nie ogarnie :p Jest za to dużo gameplayów w internecie można sobie zobaczyć jak to wygląda. Jest jeszcze dużo bugów, ale właśnie po to są testy ;p No nic to pozostało uzbierać te 3 stówki i do zobaczenia w październiku na serwerach :) Lub jeśli też się uda, na beta testach. Mam nadzieje, że będą inne mapy i więcej broni :) Pozdro
  • 6