Wpis z mikrobloga

@Andreth: Nie, przeczytałem na twitterze założyciela klubu atlantyckiego, który powstał w 90 roku i który to powstał po to by uściślać nasze relacje z NATO. Ale rozumiem, że dla Ciebie jedynym źródłem może być Gazeta Wyborcza. Po za tym nigdzie nie napisałem, że Macierewicz nie był przeciwny. Nie każdy, kto ma odmienne zdanie od Was jest za PiSem ale widzę, że pojąć to trudno.
Nie, przeczytałem na twitterze założyciela klubu atlantyckiego, który powstał w 90 roku i który to powstał po to by uściślać nasze relacje z NATO


@Cuntenti: Zalinkuj. Nie to, ze ci nie wierzę, ale kontekst jest istotny.

ale proces naszej integracji z NATO zaczął się w 91/92 roku więc robienie z niego ojca wstąpienia jest nieprawdziwe.


Owszem, obie strony pomijają rolę Wałęsy. Jakos też mało słyszę o Brzezińskim.
@Andreth: Czekaj czekaj, czy ty aby nie wkleiłaś mi artykułu z GW z 92 roku, którym chciałaś mi udowodnić, że Macierewicz był przeciw? Nie rób z logiki sama wiesz czego. A ten pan niech sobie będzie i felietonistą Wróżki, fakt jest taki, że siedział w tym od początku i wiedzę ma, zresztą w tej kwestii jest obiektywny bo jakbyś nie zauważyła nie wymienia tylko Mazowieckiego i Geremka a również Skubiszewskiego czyli