Wpis z mikrobloga

powycinali im tłumiki


@plackojad: raczej powykręcali ;-) po odcięciu nie byłoby przeglądu a OEMka nie brzmi, raczej aftermarket z wykręconym dbkilerem, chodź jeśli "pierdzi" to raczej 2T niż 4T, więc albo enduro albo.... prędzej skuterki ci przeszkadzają XD
@MrSzatanek: Brak wykształconego w pełni mózgu + częściowy zanik jąder = domowa modyfikacja wydechu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sam jeżdżę motocyklem, lubię go też posłuchać, ale jak w weekend spędzam błogo czas z dziećmi i żoną, a za ogrodzeniem po drodze mknie mściciel na pierdzącym skuterze albo jakiejś 125 z wydechem z pokrywki od słoika, albo co gorzej, cała banda takich mścicieli, to mam ochotę wziąć kija
@MrSzatanek:
"Przykra sprawa. Nie lekceważę jej. W poniedziałek o 15 odniosę się do niej publicznie na konferencji prasowej"

Coprajty Premieiro Donaldo.

A teraz wypad na szczaw, bo tego pier.. o wyfukach słucham od kiedy internet trafił pod strzechy a od 1988 jeżdżę na fabrycznych.

Gx
@MrSzatanek: jako posiadacz motocykla, w pełni się z tobą zgadzam. I #!$%@?ą te zjeby nocą przez miasto i budzą ludzi, hałasując jak startujący odrzutowiec.
Do tego nie raz widziałem, jak mijany przez takiego geniusza kierowca zwyczajnie się wystraszył i wykonał nagły manewr, gdy ni stąd ni z owąd przy oknie eksplodowała mu mała bomba atomowa.

Nie pojmuję, co jest w tym fajnego...

I tak, mam pojęcie jak hałasuje wydech fabryczny. Przeszkadzają
@PMV_Norway: a kto niby ma prawo pisać o kimkolwiek? Kim ty jesteś, by oceniać, kto jest kimś, a kto nie?

Widzisz bezsens twojego ataku na autora wątku?
Poza tym, chyba dawno w Polsce nie byłeś i zapomniałeś, jak wspaniale potrafi jeden z drugim geniusz przejechać pod wiaduktem, dając gazu w opór, tylko po to by ogłuszyć pieszych.

Każdy motocyklista powinien takich ludzi nienawidzić, gdyż psują oni opinię całej grupie, a do
@PMV_Norway: a niech se tagują jak chcą, przecież na wykopie b. często "podludźmi" nazywa się dowolną grupę, której się nie lubi z uwagi na ich, mniej lub bardziej zatruwające innym ludziom życie, wady. A co, lepiej, jakby nazywał debilami? Już byłbyś szczęśliwszy?

Nie ma sensu tak do wszystkiego poważnie podchodzić. A ten wpis to typowy ból dupy. Ale można zrozumieć stojącą za nim argumentację.
@MrSzatanek: Popieram. #!$%@? egoiści, bo nie rozumieją, że innym może to przeszkadzać, począwszy od skupienia się na pracy/nauce, a kończąc na budzeniu śpiącego niemowlęcia, które długo usypiałeś. No ale czego można od oczekiwać od ćwierćmózgowców, którzy ten ucięty wydech traktują jako przedłużenie #!$%@?.
@yorrick: Wpisz sobie "głośniejszy wydech" w google to się zdziwisz ilu debili jest i pytają o to na forach. A głosy rozsądku to 1/100. Powinni ich częściej łapać sadzić za każdym razem 500zł to by się nauczyli.
@MrSzatanek juz tlumacze. To jest tylko po to "hej tutaj jestem zwróćcie na mnie uwagę jaki jestem fajny i jak fajnie umiem odkręcić manetke gazu! Czasami się przydaje żeby kierowca Cię usłyszał ale to nie na tej zasadzie ze robisz przegazówke do odciny na wysokości jego okna"
@MrSzatanek myślę, że na każdego znajdzie się coś, co pozwala nazwać drugiego debilem. Petrolheady lubią dźwięk silników, masz #!$%@? rowerzystów, mamusie, lewaków, prawakow, ludzi wciskajacych na siłę swoją muzykę przez rozwalenie jej do granic możliwości sprzętu, itp. Pewnie też należysz do jakiejś grupy o której można tak powiedzieć.