Wpis z mikrobloga

@r5678 @Aerodeckvv dokładnie dobrze mówi, jak mam kupić silnik i nie wiedzieć co w nim siedzi to wolę zrobić i mieć spokój, części kosztują tak naprawde 300 pln pytanie ile robocizna, bo jak ktoś krzyknął 3k to faktycznie się zacząłem zastanawiać, ale potem dowiedziałem się że można taniej , tylko trzeba się rozejrzeć, stąd pytanie ;)
@Przepior86: Wujcio chętnie bym pomógł ale w Warszawie, jakbyś był przelotem to dawaj znaki.
A tak serio to razem z uszczelką powinno się zrobić rozrząd a nawet mały remoncik.
Tak jak cumpel @r5678 piszał - silnik można zmienić, tera to jest taka sama część zamienna samochodu jak sprzęgło albo klocki.
@przepiorek w wawie też mam znajomego co by mi zrobił i nawet rozważam zapewnienia mu transportu i noclegu nie wspominając o zapłacie, tylko nie.wiem czy jest sens, a silnik to jak? Kupić nowy? Koszta przeogromne, kupić używany? Przejedzie 5k i pewnie też będzie do remontu, a tak Masz spokój na 100k
@Przepior86: owszem masz racje Wujcio, zwróć uwagę na to, że czasem trza też oddać głowicę do planowania itp.
Z jednej strony doradzałbym ci zmianę silnika a z drugiej inwestycję w ten samochodzik, na pewno odradzam sprzedaż, przecie tera i tak w lato na motorku śmigasz, do jesieni furkę naprawisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)