Wpis z mikrobloga

Chciałem publicznie podziękować mireczkowi optykowi z @GloomySunday bo to co się wydarzyło przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Okulary widoczne na zdjęciu to ważna pamiątka rodzinna, ponieważ to zabytkowa konstrukcja to przez lata złapała kurz i bród a śrubki zwyczajnie zrobiły się w środku czarne. Bez rozebrania na części pierwsze nie było możliwości odratowania okularów. Żaden optyk w Warszawie nie chciał się podjąć tego zadania (nietypowe śrubki) do czasu gdy z pomocą nie zjawił się mirek z tej łódzkiej manufaktury okularowej.

Mireczek z @GloomySunday nie dość, że dokonał małej renowacji okularów to dorzucił do nich ściereczkę, płyn do czyszczenia i zapasowe zauszniki. Aha, zapomniałbym - nie wziął nawet za to nawet złotówki i cholera jasna wysłał to kurierem. No takich mirków i firm nam trzeba. Kończąc ten przydługi wpis bardzo polecam tego wykopowicza ( ͡° ͜ʖ ͡°) no i zachęcam żebyście zerknęli jakie mają tam okulary w tej Łodzi bo też są wypasione.

#wzrok #okulary #soczewki #optyk
s.....2 - Chciałem publicznie podziękować mireczkowi optykowi z @GloomySunday bo to c...

źródło: comment_Qzl5QN2kK7X3l6yhYwCfkQS3AudkXol0.jpg

Pobierz
  • 12
nie wziął nawet za to nawet złotówki i cholera jasna wysłał to kurierem. No takich mirków i firm nam trzeba.


@szare2: Tylko, żeby potem nie było wyzwisk, że nie od wszystkich nie bierze złotówek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nie wziął nawet za to nawet złotówki i cholera jasna wysłał to kurierem. No takich mirków i firm nam trzeba.


@szare2: No szacuneczek wielki, ale już bez przesady, że trzeba nam takich co robią za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@szare2: Proszę bardzo - cieszę się, że udało mi się pomóc i mam nadzieję, że okulary będą jeszcze długo służyły :)
@TheMan: naprawa (a w zasadzie delikatna forma renowacji) jest dodatkową częścią mojej pracy, podejmuję się tego niezbyt często (bo z czasem problemy) ale kiedy już to robię to traktuję to jako zabawę i nie zawsze biorę za to pieniądze. Oczywiście jest to też wszytko zależne :)
@leszczoza: Dzięki!