Wpis z mikrobloga

@Xahil: To zależy czy lubisz dzieciaki, czy dogadujesz się z takimi maluchami, czy jesteś świadom wszystkich "za" i "przeciw". Piszesz, że rozowy bez ślubu - ale to dlatego że ojciec dzieciaków nie żyje? Uciekł? Ona uciekła? Rozstali się? Zrobiła sobie dziecko prze in vitro? Każde dziecko ma innego ojca? Któryś z ojców tych dzieciaków siedzi? Może ojciec obojga ma dożywocie? Twoja historia i pytanie są tak nieprecyzyjne, że #!$%@?.
@Xahil: zależy. tak jak pisze @zly_dzien: ja np. nie dogaduję się z dziećmi, moje mi wystarczą absolutnie. z kolei znam osoby, które dzieci uwielbiają, nieważne czy jego, sąsiada, znajomych, siedzą i bawią się i gadają i tak w kółko. takim na pewno łatwiej się przestawić.

no i powiedzmy sobie szczerze: chodzi o związek kobiety i mężczyzny, a nie kobiety i dzieci i mężczyzny. tyle, że z małymi lokatorami jakoś trzeba
@Xahil: oczywiście, że nie! Ja postanowiłem dawno temu, że nie zwiążę się z kobietą przewierconą we wszystkich otworach i na pewno nigdy nie będę użerał się z nieswoim dzieckiem nawet gdyby przedstawiła mi jakąś ckliwą historię o tym jak ojciec ich dzieci odszedł bo coś tam. Szkoda Twojego życia, które kończy się przy narodzinach potomka i ponownie zaczyna po opuszczeniu rodzinnego gniazda.
@Xahil: Ja na ten temat patrzę z nieco innej strony niż większość. Największym problemem (choć też sporym) nie byłyby same dzieciaki. Nie dość, że taka kobieta pilnie potrzebuje mężczyzny (rzadko kiedy młoda matka jest niezależna finansowo, to jeszcze samotne wychowywanie - brak czasu, oraz coraz wyższy wiek, trzeba się spieszyć), to jeszcze jak widać po ankiecie - ma bardzo zawężone pole do poszukiwań. Dlatego też zawsze miałbym gdzieś z tyłu głowy,
@Xahil: Nie wiem - musiał bym najpierw zobaczyć jak te dzieci jej się zachowują, bo 6 i 4 lata to już nie są takie młode i mają już swoje charaktery. Jak jakieś nie wychowane szczeniaki to za wiele nie podziełasz z nimi, a to byłby dla mnie problem. Kolejną kwestią jest to czy kobieta będzie chciała kolejne dzieci, jeżeli nie, to byłby to kolejny problem który by przekreślał związek.
Następnie bardzo