Wpis z mikrobloga

#pizzaportal w spisku z #betsson #oszukujo #pomocy - w skrócie.

Zarejestrowałem się w promocji -30zł na zamówienie w pizzaportal przy wpłaceniu jakiegoś tam hajsu na Betsson. Dostałem kod, wszystko cacy ale w moim mieście nie ma gdzie z tego skorzystać, a że za tydzień miałem jechać do Wawki, to mówię o jak pinknie zjem sobie za free w Stolycy. Jadę sobie polskimbusem, już jest kawałek za Płockiem, wchodzę na pizzaportal, a dobra - niech im będzie pobieram appke. Ucieszony buszuję w stadzie kolejnych burgerów, kebabów i tortilli w końcu wybierając hambsa BBQ mmmm. Przejdź do realizacji zamówienia, zapłać kartą, podaj kod. Wpisuję kod, a tu #!$%@? #!$%@? "Twój kod został już wykorzystany".

Betsson odpowiedział, że ni ciula nie ma opcji, żeby kody były użyte bo tylko jedna osoba odpowiada za ich dostępność. W ramach przeprosin miałem dostać 30 zł bonusowego depozytu. Miałem... bo od tygodnia ani słychu, a na kolejne maile już nie raczą odpisać. Podobnie #pizzaportal od kilku dni żadnej odpowiedzi po wysłaniu zapytania z formularzu kontaktowego.

Jak dotrzeć do tych nadludzi, którzy zapewne wysyłają ten sam kod do kilku osób twierdząc, że wszystko jest ok?