Wpis z mikrobloga

Mocno rakotwórczy materiał sprzed kilku dni. Czyli Morawiecki o planie PiS na Polskę, o podatkach, gospodarce itd. czyli więcej #!$%@? niż w tym filmiku co ostatnio dałem gdzie krytykuje wolny rynek i mówi, że musi być regulowany ręką państwową. Później wstawię jeszcze drugi jego wykład z Białegostoku, gdzie gadał podobnie. Niby nie warto tego oglądać, ale rozmawiałem z ludźmi z PiSu i mi powiedzieli, że ten człowiek zostanie jesienią powołany na premiera w zastępstwie Szydło. Więc warto wiedzieć z kim mamy do czynienia... Bo gada gorzej jak Tusk.

Mateusz Morawiecki w Białymstoku o podatkach, gospodarce, rozwoju Polski - 4.07.2016
https://www.youtube.com/watch?v=eVGbzj6GeHE
#independentvideopress #bialystok #bekazpisu #bekazlewactwa #4konserwy #polityka #pis #morawiecki #rakcontent
A.....o - Mocno rakotwórczy materiał sprzed kilku dni. Czyli Morawiecki o planie PiS ...
  • 13
@Axelio: kaczyński wie że twarzą pisu musi być taki "tusk" młodo wyglądający dojrzały męszczyzna, wygadany, z dobrą prezencją.
pierwszego tuska już ma - prezydenta
szydło zrobiła czarną robote i na jesieni kaczor obstawi drugiego tuska w roli premiera.
@Axelio: Co ten śmieć w ogóle #!$%@?. Z jakim on szokiem mówi że nie ma kraju który rozwinął się tylko i wyłącznie dzięki dotacjom. Dotacje to nie wszystko, trzeba też odrobinkę popuścić pasa ludziom i niektórzy nawet wskazują, że te dotacje to nie są aż tak zajebiste. Samo to że jego myślenie o dotacjach nie bierze się z wiedzy i logiki tylko z tego co mówią "jacyś ludzie" to jest jakaś
@Axelio: Zakłądam że nie jesteś socjalolewakiem, bo wtedy hejt na Leszka jest uzasadniony, ale jak hejtujesz go za to że źle przeprowadził transformację, że ty zrobiłbyś lepiej, czy cokolwiek to przeczytaj sobie chociażby "szok kontrolowany" to może zrozumiesz w jakich to wszystko odbywało się warunkach i że naprawa państwa nie polegała na wprowadzeniu ustawy "chcącemu nie dzieje się krzywda" która wyleczyła kraj z wszystkich problemów.