Wpis z mikrobloga

Profesorowie z politechniki zostali zaproszeni na wycieczkę. Gdy rozsiedli się w samolocie zostali poinformowani, że ów samolot został skonstruowany przez ich studentów. Wszyscy w panice rzucili się do wyjścia, tylko jeden dalej siedział spokojnie na swoim miejscu.
-Na co czekasz, uciekaj! -krzyczą pozostali.
-Znam moich studentów wystarczająco dobrze. Nie ma opcji żeby w ogóle ruszył z miejsca.
#heheszki #suchar #lotnictwo #meil
  • 54
  • Odpowiedz
@crispyChrzan: Hmmm no w sumie to nie wiem xDD
Może i wydział uważany za jeden z najlepszych, ale na pewno nie pod względem zaplecza technicznego :P
BTW: Pierwszy semestr jest najłatwiejszy :P

  • Odpowiedz
@crispyChrzan: Nie wiem jak jest na IM, więc dużo Ci o niej nie powiem.
Co do Meilu, myślę że lepiej już iść na LiK niż na AE, bo z tego co zauważyłem anglojęzyczne studia są traktowane dość lekko.
Sam jestem na LiKu, ale dopiero pierwszy rok więc o przedmiotach z nim związanym też nie wiele wiem - na pierwszym roku wszyscy mają to samo.

Poziom nauczania - zależy na kogo się trafi, ale było dość spoko, później jest lepiej podobno.
Atmosfera - w tym aspekcie jest najlepiej. Dzięki podziałowi na grupy można się szybko zaznajomić z innymi, wszyscy są dość pomocni, nie ma jakiegoś
  • Odpowiedz
Heheszki zawsze spoko po kolejnym, 11 razie już oblania egzaminu. Co prawda z termodynamiki, ale coś czuję, że posiedzę sobie na kierunku kolejny, dodatkowy rok.
  • Odpowiedz
Jeśli zastanawiasz się nad LiK czy AE to bez wahania idź na angielskie. Poziom jest taki sam, a przy okazji nauczysz się uczyć z angielskich książek co jest ogromnym plusem i ogólnie nie będziesz miał problemu ze słownictwem. A co do wyboru IM czy lotnictwo to wybierz to co cię bardziej interesuje. Po lotnictwie ciężko z pracą w Polsce (firmy jakieś tam niby są ale słabo płacą), ale po melu spokojnie opanujesz
  • Odpowiedz
Angielskie studia na melu to gowno i nawet tamci studenci mówią ze woleliby po polsku. Jak raz na rok ktoś po prostu przetłumaczy egzamin, zamiast dać im cos w #!$%@? łatwego to zdaje 1/42 osoby, tak jak to było w tym roku z aerodynamika.
  • Odpowiedz
Poziom jest taki sam

Skomentuję to krótkim xD. Anglojęzyczni mają bardzo ograniczony wybór ścieżki rozwoju. Nie wybierają specjalności i mają mniej obieraków. Już nie mówiąc o studentach, którzy zazwyczaj są znacznie słabsi na anglojęzycznych, spytaj dowolnego prowadzącego który ma grupy polskie i angielskie.
@eustach:
@Kardig: Powodzenia, na melu najgorsze są pierwsze trzy lata, a potem drugi rok ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz