Wpis z mikrobloga

nie no nic, wszystko jak najbardziej w porządku xD może za 4 lata dopuszczą jeszcze drużyny z 4 miejsc to wtedy już w ogóle będzie git


@Judasz666: co z tego jak awansowali, w takim razie wyjście Polski z grupy też nie jest sukcesem. Taki jest system to skąd te pretensje?
@jarema87 pomijam fakt, że większość spotkań zremisowali i to z takimi ogórkami jak Austria (to był ich jedyny punkt na tym turnieju). Mecze w ich wykonaniu są tak nudne, wymęczone - nie da się tego oglądać nie zasypiając. Stąd też to zaskoczenie, że z taką grą można dojść aż do finału. Zapowiada się świetne widowisko... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
większość spotkań zremisowali i to z takimi ogórkami jak Austria (to był ich jedyny punkt na tym turnieju)


@DoDoLot: Czy ja wiem? Austriacy nic nie pokazali na tym Euro, ale jeszcze w czerwcu niektórzy ich widzieli w gronie tych drużyn które mogą sprawić niespodziankę, bo potencjał tej ekipy najlepszy od lat.
I nie jedyny był to punk na tym turnieju bo zremisowali jeszcze z Islandią i Węgrami.

@lesio_knz: był to jedyny punkt dla Austriaków - pozostałe mecze w grupie przegrali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Też myślałem, że po Portugalczykach będzie się można spodziewać czegoś więcej. Jednak każdy mecz w ich wykonaniu wygląda identycznie.
Jednak każdy mecz w ich wykonaniu wygląda identycznie.


@DoDoLot: Jak Grecji w 2004, a Fernando Santos objął Grecję po Rehhagelu właśnie i jedynie jego styl zmodyfikował. Przeniósł widocznie greckie doświadczenia na portugalski grunt i to jak widać działa.
nie mówiąc już czy by się na nie dostała.


@rbk17: dostalaby się już to było analizowane. To skoro Portugalia w tym systemie w którym według Ciebie Polska miała ułatwione zadanie wyszła z trzeciego miejsca i skoro według Ciebie w starym systemie Polska by nie wyszła z grupy to co mówić o Portugalii? Dostaliby trzy szybkie #!$%@? i do domu.

Idź jeszcze dalej i wyślij wykopocztę z którą zalegałeś
@Adams_GA: kurcze po co te jazdy i to jeszcze na innych temat? Faktem jest że Portugalia zagra w finale i wszelkie lamenty że nie powinna są po prostu śmieszne. Jeśli zasady są złe to je zmienią. Jeśli masz rację to Portugalia dostanie łomot i będziesz miał wielką satysfakcję.