Wpis z mikrobloga

@Judasz666: #!$%@?. Jest jak jest. Portugalia gra w finale bo pokonała wszystkich przeciwników w finałach. Polska odpadła w 1/4 finałów bo przegrała mecz z Portugalią. Portugalia > Walia > Polska. Bo tak #!$%@? wynika z tabeli i przestań #!$%@?ć jakieś farmazony bo nie mogę już tego czytać. Tj eksperci w studiu po wczorajszym meczu "Gareth Bale nie dogonił Ronaldo w strzelonych golach, ale tak jak on ma żółtą kartkę".
  • Odpowiedz
@Judasz666: a czy ja pisałem o fazie grupowej, czy finałach? Zasady są jakie są i równie dobrze Portugalia mogła wystawić w fazie grupowej drugi skład, aby oszczędzić najlepszych do finałów. Liczy się efekt. Dla mnie Polska mogłaby przegrać wszystkie mecze i jeżeli w jakichś matematyczny sposób doszli by do finału to chwała im za to, a tak odpadli w 1/4 jak Islandia. Nie twierdzę, że reprezentacja Polski zagrała w tym
  • Odpowiedz
@januszzbloku: w żadnym miejscu nie bronię polskiej reprezentacji, zajęli pozycję adekwatną do poziomu gry. Zwracam natomiast uwagę na to, jak psim swędem i dzięki nowym, naciągniętym zasadom, drużyna która nic specjalnego nie reprezentuje przez cały turniej, dotarła do finału.
  • Odpowiedz
@Judasz666: pooglądaj sobie mecze z wcześniejszych mistrzostw, jak to w szczególności Niemcy prześlizgiwali się przez szczeble drabinki, potrafili w fazie grupowej wyjść rzutem na taśmę i zdobyć złoto. Właśnie tym różnią się wielkie drużyny: posiadają charakter, walczą do końca, nigdy nie dają za wygraną, nie ma happeningu po strzelonym golu tylko starają się wykorzystać sytuację do strzelenia kolejnego.
  • Odpowiedz