Wpis z mikrobloga

Osobiscie #!$%@? mnie to #!$%@? dragonbalami czy innymi bajkami z tego okresu na prawo i lewo. Kazdy #!$%@? wbijal w ta bajke dopoki jakis slawny trendsetter nie zrobil z tego brandu maszynki do robienia nostaliga hajsow. A pozniej to juz jak z gorki - psedofilozofia, jakies #!$%@? #!$%@? o tym ze ta bajka nauczyla ludzi zyc, bo wczesniej nie umieli, #!$%@? hajsy (czasami jeszcze rodzicow) na koszulki z tym logiem bo son goku son goku kamekamerun, wszyscy musza wiedziec ze to ogladalem i DB RULZ. #!$%@? ze teraz #!$%@? obrazki ze dzisiejsze dzieciaki nie potrafia nic robic bez kompa i internetu. Ja marnowalem czas, ale to bylo bardzo wartosciowe! Prosze was, nie udawajcie ze chodzilo o cokolwiek innego niz #!$%@? sie po mordach i krew z nosa dla dzieciaka w wieku 9-13 lat. #!$%@? was to nauczylo za dzieciaka. Teraz sobie przypomnieliscie, ogladneliscie i dopiero zrozumieliscie o co chodzilo.


#niepopularnaopinia #oswiadczenie #dragonball
Pobierz DrMru - Osobiscie #!$%@? mnie to #!$%@? dragonbalami czy innymi bajkami z tego okresu...
źródło: comment_UTsIWtUG2dhXD8gBACyIIBD5jLumRjih.jpg
  • 16
@pzqmoxwn: Randomowych ludzi ktorzy uwazaja sie za lepszych, bo mieli okazje ogladac jakas kreskowke i udaja ze kiedys lansownie sie DB nie bylo uznawane za zenujace.
@DrMru: Przecież w ten sposób można napisać o każdej twórczości, nawet nie mangi/anime. Jak dla mnie klasyczny przypadek bólu dupy, każdy niech sobie czyta/ogląda/słucha i kupuje co chce, a dawanie #!$%@? o gadki w stylu "moja racja jest najmojsza, dragonbul rzondzi" i jeszcze rozpisywanie się o tym musi świadczyć o nadmiarze wolnego czasu.

@DrMru: gdzie ty słyszysz o tych teoriach że DBZ pokazał im jak żyć? w jakim ty się towarzystwie obracasz xd

to był pierwszy zajebisty shounen jaki co niektórzy mieli okazję zobaczyć w młodości więc zluzuj poślady, sam mam mega sentyment do zetki
@czosnQ: co do zajebistosci to właśnie tylko faktem że pojawiała się krew, siusiak, #!$%@? się i krzyczeli. Tylko tym kupili dzieci. A nie moralnymi lekcjami czy dylematami postaci. A teraz jeden z drugim wydają sami siebie zmuszać by przypadkiem nie powiedzieć że czują się z siebie dumni ze oglądali tą super głęboka bajkę i to pewnie dlatego teraz są takimi wspaniałymi ludźmi.
@DrMru: no wiadomo że za dzieciaka chodziło o mordo bicie, brutalność i transformacje i dziwny klimat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ale jak później się okazało to nie było byle jakie mordobicie ale fajna choreografia walk + świetna muzyka, ale to dopiero doceniłem jak bylem starszy