Wpis z mikrobloga

@innigri: Dokładnie, a OST z Talking Island od razu wprowadza mnie w fazę "zaczynam wszystko od nowa" :D. Dźwięki z Ruinf of Despair do dziś budzą niepokój, a bzykanie owadów na bezdrożach między lokacjami wywołują uczucie totalnego osamotnienia... Nie wiem co ta gra miała/ma takiego w sobie ale wryła się w psychikę już chyba na zawsze, niedługo stuknie mi 30 a ja wciąż o niej myślę.
@blacktyg3r: Wiem co masz na myśli. :) Gludio przypomina mi bieganie po zimowych krainach, muzyka z Dion niedźwiedzie i upierdliwe początki, surowy klimat miasta Oren zaakcentowany nawet w utworze, no i rajskie Heine. Zaraz się popłacze. () Jak ja się cieszę, że mogłam zagrać w tą cudowną grę.
@innigri: Oczywiście, serwer o którym mowa w filmiku nawiązuje klimatem do starych kronik rodem z lat '03/'04/'05 - jest oficjalny płatny serwer, lub serwery prywatne - szukaj Lineage 2 Classic ;). Osobiście próbowałem sił na oficjalnym zaraz po premierze grudzień-luty, ale niestety w większości to wspomnienia i nostalgia, zderzenie z rzeczywistością i brakiem wolnego czasu robią swoje.